Robotika vo výrobnej praxi malých a stredných podnikov, Rajecké Teplice

11.5.2017, 08:00 - 11.5.2017, 16:30 | Hotel Aphrodite Palace, Rajecké Teplice
Najväčšia konferencia o robotike na Slovensku môže priniesť nové príležitosti do vášho výrobného podniku. Načerpajte nové informácie a inšpirácie v oblasti modernej automatizácie a robotiky a stretnite sa s poprednými odborníkmi zo Slovenska a zahraničia. Pozrite si najlepšie postupy a praktické ukážky implementácie robotiky do výrobného procesu v malých a stredných podnikoch.

Konferencia ponúka kompletné informácie o potenciáli využitia robotiky v podniku. Od počiatočného vyčíslenia návratnosti, cez možnosti financovania, návrh robotického pracoviska, až po prípadové štúdie zo slovenských a českých výrobných podnikov.

Ide o spoločné podujatie dvoch renomovaných vydavateľstiev HMH, s.r.o. (ATP Journal) a LEADER press, s.r.o. (ai magazine) pripravované v spolupráci so Zväzom elektrotechnického priemyslu SR, Zväzom automobilového priemyslu SR a Národným centrom robotiky. Záštitu nad konferenciou prevzal prof. Ing. Peter Plavčan CSc. - minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Zameranie konferencie je smerované na mimoriadne aktuálnu tému zvyšovania konkurencieschopnosti malých a stredných podnikov na Slovensku prostredníctvom automatizácie a robotiky, čo korešponduje s koncepciou Smart Industry.

kompletného programu vyberáme:

• Čo môže priniesť robotika pre malé a stredné podniky (Juraj Hrabovštiak, riaditeľ MTS, spol. s .r. o.)

• Financovanie inovačných projektov so zameraním na robotizáciu v rámci malých a stredných podnikov (Juraj Wagner, Hlavný štátny radca MŠVVaŠ SR)

• Návrh a optimalizácia robotického pracoviska / Prepojenie robotického pracoviska s perifériami (Maroš Mudrák, Matador Industries a. s.)

• Praktický projekt zavádzania robotiky od A po Z (Ján Mokošák, HERN, s.r.o.)

Inšpiráciou Vám môžu byť prípadové štúdie zo slovenských a českých výrobných podnikov od hlavných partnerov: ABB, B&R Automation, KUKA, SCHUNK Intec, Stäubli, Valk Welding a Universal Robots. Súčasťou konferencie sú aj exponáty od hlavných partnerov a partnerov konferencie: AutoCont Control, RECA, S.D.A. a Robotec.

Podujatím bude sprevádzať doc. Ing. František Duchoň, PhD. z Národného centra robotiky: Čo znamená robotika pre malé a stredné podniky?

REGISTRÁCIA

Viac informácií

Ruku na srdce

s našimi tínedžermi pravidelne riešim otázku maximálne prípustného času, ktorý majú vyhradený na použitie mobilných telefónov na niečo iné,...
Anton Gérer

Potrebujeme na Slovensku technické vzdelávanie?

Vzdelanie rozvíja duševné schopnosti človeka neustálym poznávaním a štúdiom. Akékoľvek vzdelávanie človeka však ešte neznamená, že bude...
Peter Ratkoš

Poznatky z revízií elektrických inštalácií z pohľadu súdneho znalca (4)

Demokracia v súčasnosti má síce podobu slobody, umožňuje nám prakticky voľne cestovať po svete, ale náš súčasný prístup k pracovným...
Ján Meravý
NEWMATEC 2018
TRENDUSTRY 2018
Reklama

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Január 2018 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25
Podujatia na deň 25.1.2018
15. Zákaznícky deň spoločnosti ZAT, Příbram

25.1.2018

26 27 28
29 30 31  
RSS | iCal

Videá