Na stánku Brady si môžu návštevníci vyskúšať tlač etikiet na príručných štítkovačoch aj priemyselných zariadeniach, zobrať si vzorky rozličných typov etikiet a štítkov, dozvedieť sa viac o najnovších trendoch v oblasti identifikácie a označovania tovarov, technologických celkov a priestorov.

Na stánku nájdete vzorky rôznych štítkov, obzvlášť zaujímavé etikety EPREP, ktoré sú plnohodnotnou náhradou za tradičné gravírované štítky, ďalej etikety s bezpečnostnými prvkami a množstvo riešení pre značenie káblov – zmršťovačky bez halogénu, samolaminovacie etikety, nosiče značenia pre akékoľvek káble a zväzky, visačky, vlajočkové štítky a identifikačné systémy pre mnoho ďalších aplikácií.

Štítkovač BMP™21 predstavuje ideálne riešenie pre montérov a servisných technikov, ktorí potrebujú vytlačiť a označitˇrozvody, siete, káble alebo zariadenia priamo na mieste výkonu prác. Kvalitné štítky potlačené technológiou termotlače sú zárukou, že nimi označené miesta budú ľahko identifikovateľné kedykoľvek a kýmkoľvek pri následných servisných alebo dodatočných činnostiach. Štítkovač Brady BMP™21 bude počas trvania výstavy k dispozícii za akciovú cenu 1000,- Kč, pri zakúpení resp. objednaní priamo na stánku Brady.

Zaujímavou novinkou je mobilné zariadenie Brady BMP™71. Táto šikovná tlačiareň štítkov nájde uplatnenie prakticky v každom odbore. Termotlač v rozlíšení 300 dpi, možnosť prepojenia s PC, veľký LCD dispej pre pohodlný dizajn štítkov a niekoľko stoviek štandardných spotrebných materiálov – to všetko robí z tejto tlačiarne unikát vo svojej triede.

K ďalším zariadeniam, ktoré budú predstavené na výstave, patria Brady BBP™11 - malá kompaktná stolová tlačiareň, ďalej inteligentné zariadenie Brady IP™Printer, vysokovýkonná priemyselná tlačiareň štítkov Brady BP Precision® alebo príručná Brady IDXpert™ so slovenskou klávesnicou.

Tím Brady sa teší na záujem odbornej i laickej verejnosti a ponúka vstupenky na výstavu AMPER zdarma. Registrovať sa môžete priamo na www.brady.sk

BRADY Central Europe

www.bradyeurope.com