Do it differently

V spoločnosti Danfoss Drives sa zameriavame na frekvenčné meniče. To vieme najlepšie, a vy sa tak môžete sústrediť na to, čo viete najlepšie vy. Vy sa rozhodnete, aké vybavenie je pre vašu aplikáciu najlepšie, a my zaistíme, že frekvenčný menič bude zodpovedať vašej voľbe a bude pre vás podporou na každom kroku vašej cesty.
Do it differently

Zaistíme Vám vyvinutie najlepšieho možného riešenia frekvenčných meničov bez kompromisov a nájdeme optimálny výsledok pre vaše výzvy. Poskytneme vám slobodu, aby ste mohli optimalizovať vaše systémy, možnosť vybaviť vaše frekvenčné meniče podľa potreby a spolupracovať s vaším partnerom v oblasti pohonov iným spôsobom.

Počúvame – plníme

Váš úspech je náš cieľ. Práve preto sme 100% zameraní na vývoj, výrobu a dodávku najlepších striedavých pohonov na trhu.

Využívate naše desaťročia skúseností a skúseností viac ako 4 700 drives špecialistov. Ľudia, ktorí absolútne rozumejú vášmu priemyslu, poznajú hodnotu, ktorú frekvenčné meniče prinášajú vašim aplikáciám a ktorí majú najvyššiu úroveň kompetencií pre vytváranie najlepších riešení.

Používanie našich frekvenčných meničov znamená, že nie ste zviazaní s jednou technológiou alebo s voľbou komponentov, ako sú motory, Fieldbus alebo PLC. To vám umožní optimalizovať výkon a energetickú účinnosť vašej aplikácie a minimalizovať náklady tým, že zjednotíte komponenty podľa vášho výberu.

Počúvať vašim potrebám a splniť vaše požiadavky je to, ako to robíme inak.

Výber frekvenčného meniča Danfoss sa rozumie výber dodávateľa, ktorý ide ďaľšiuí míľu, ktorý naozaj oceňuje Váš úspech a ktorý s vami pracuje na vašich podmienkach.

Ponúkame:

  • Nezávislosť a 100% odborné znalosti
  • Antikonkurenčný vzťah s vami na systémových riešeniach
  • Globálnu prítomnosť a miestnu podporu

Viac sa dozviete na „Do it differently“