Ochráňte svoje IT a bezpečnostné riešenia pred poruchami siete

Spoločnosť DTW vám odporúča Sentinel Dual SDU ako najlepšie riešenie na napájanie kritických aplikácií od IT až po bezpečnosť a zdravotnícke elektrozariadenia.
Ochráňte svoje IT a bezpečnostné riešenia pred poruchami siete

Výhodou SDU je vysoká flexibilita inštalácie a používania. Viacero dostupných možností komunikácie a paralelné zapojenie až troch jednotiek umožňujú zvýšiť výkon alebo dosiahnuť redundantnú konfiguráciu. Otočenie UPS je možné až o 90°. SDU sa inštaluje formou veže stojacej na podlahe alebo ako Rack, čo je ideálne pre sieťové a serverové aplikácie. Otáčavý displej je nastaviteľný podľa polohy inštalácie. UPS sa jednoducho inštaluje a má zvýšenú odolnosť záťaže proti poruchám v sieti a úderom blesku. Vďaka nízkej hladine hluku a prevádzke zaručenej až do 40 °C môže byť inštalovaný v rôznom prostredí.

Sentinel Dual SDU je výborným riešením pre rôzne núdzové systémy, ktoré vyžadujú nepretržité, spoľahlivé a dlhotrvajúce napájanie – automatické protipožiarne systémy ako požiarne hlásiče/hasiace systémy, alarmové jednotky a detekčné havarijné systémy, zariadenia na odvod dymu, systémy núdzového osvetlenia, systémy detekcie oxidu uhoľnatého či špecifické bezpečnostné systémy pre rôzne citlivé oblasti.

Našou prioritou je neprerušovaná prevádzka systémov našich zákazníkov – veľkých firiem aj malých podnikov. Sme certifikovaný servisný partner a oficiálny distribútor produktov Riello UPS.

www.dtw.sk