Ochráňte svoje zariadenia s UPS Multi Sentry

Spoločnosť DTW, oficiálny distribútor produktov talianskej značky Riello UPS, odporúča rad Multi Sentry ako spoľahlivú ochranu zariadení pred výpadkom elektrickej energie pre datacentrá, IT siete, telekomunikačné systémy a kritické systémy všeobecne.
Ochráňte svoje zariadenia s UPS Multi Sentry

Multi Sentry patrí medzi najmodernejšie zdroje nepretržitého napájania a dosahuje najvyššiu možnú úroveň výkonu s on-line dvojitou konverziou. Je dostupná vo verziách 10, 12, 15 a 20 kVA s trojfázovým/jednofázovým vstupom a jednofázovým výstupom. Pre riešenia s trojfázovým vstupom a výstupom je vo verziách od 10 až do 200 kVA.

UPS Multi Sentry bola navrhnutá na ochranu kritických systémov, kde hrozí nebezpečenstvo narušenia nepretržitej činnosti alebo služieb pre nedostatočné napájanie elektrickou energiou. Využíva najmodernejšie technológie a komponenty a tiež disponuje plne riadeným usmerňovačom IGBT, ktorý minimalizuje vplyv na sieť. Patrí k najúčinnejším dostupným UPS s minimálnym vplyvom na prostredie a na zdroje napájania.

Jednoduchá inštalácia

UPS Multi Sentry sa ľahko inštaluje aj na miestach s obmedzeným priestorom, generátorom v pohotovostnom režime a tiež pri problémoch s harmonickou kompatibilitou. Zároveň plní funkciu vysoko špecifikovaného filtra chrániaceho zdroje elektrického napájania (sieť alebo generátor) pred akoukoľvek harmonickou a jalovou energiou generovanou záťažami, ktoré napája.

Systém ochrany batérie

Systém ochrany batérie optimalizuje výkon batérie, pomáha predlžovať jej životnosť a zároveň zabezpečuje, aby UPS v prípade núdze dokázala poskytnúť plnohodnotný čas zálohovania.

Vysoká flexibilita a zdokonalená komunikácia

Vyhotovenie poskytuje úplnú kompatibilitu s trojfázovými a jednofázovými zdrojmi energie a tiež eliminuje problémy s pripojením UPS do jednotlivých systémov. Multi Sentry je vybavená veľkým grafickým displejom na prednom paneli. Ten poskytuje informácie o UPS vrátane meraní v reálnom čase, stavu prevádzky a stavu alarmov. K dispozícii je rozšírená možnosť komunikácie na zaistenie kompletného monitorovania UPS:

  • softvér PowerShield3 na monitorovanie a vypínanie obsahujúci agenta SNMP,
  • kompatibilný TeleNetGuard na vzdialenú asistenciu,
  • sériový port RS-232 alebo USB,
  • REPO (vzdialené núdzové vypnutie).

Nízke náklady na riadenie

Multi Sentry poskytuje výnimočný výkon a efektivitu na malom pôdoryse. Zároveň umožňuje lepšie rozširovanie systému s cieľom ďalšieho zvyšovania zaťaženia.

Spoločnosť DTW patrí medzi úspešné firmy poskytujúce technické riešenia záložných zdrojov UPS pre kritické systémy na slovenskom trhu. Zákazníkom ponúka ucelené portfólio produktov a služieb na zabezpečenie kontinuálnej dostupnosti elektrickej energie. Tím skúsených špecialistov zabezpečuje produkty a služby šité na mieru klientom v rôznych trhových segmentoch.