Konferencia ELKON 2019, Halič

16.10.2019 - 17.10.2019 | Zámocký hotel Galicia Nueva, Halič
Zväz elektrotechnického priemyslu SR organizuje ďalší, v poradí už 4. ročník Konferencie ELKON. Program konferencie reaguje na rýchlo sa meniacu dobu, ktorá do podnikania v priemysle prináša veľa zmien a výziev, či už z hľadiska výrobných procesov, ale aj prístupu k ľudským zdrojom.

V troch interaktívnych blokoch, do ktorých rečníci zapoja aj účastníkov konferencie, si spoločne položíme otázku: čo znamená zmena? Cieľom je za účasti podnikateľov zadefinovať, čo všetko je jej nevyhnutnou súčasťou a ako k nej popri každodenných povinnostiach čo najefektívnejšie pristúpiť.

O svoje vedomosti a skúsenosti sa podelia pozvaní spíkri, ktorí rozoberú témy:

Ako na ľudí? | Andrea Vadkerti, EGOkoučka, neurobehaviorálna koučka, certifikovaná kozultantka organizačných vzťahov a systémov

Jak na roboty? | Jiří Holoubek, prezident Elektrotechnickej asociace ČR, spoluzakladateľ spoločnosti ELCOM, a. s.

Ako na zmenu výroby? | Martin Jesný, analytik magazínu Revue priemyslu

Konferencia ELKON je každoročne zameraná aj na prehlbovanie spolupráce medzi firmami. Podujatie navštevujú zástupcovia elektrotechnických spoločností na úrovni riaditeľov a majiteľov. Obľúbenou súčasťou programu sú preto každoročne i prezentačné stánky spoločností z rôznych oblastí. Prečo sa stať partnerom podujatia?

Podrobnejšie informácie o konferencii
Registračný formulár

Kontakt:

Martina Weberová
projektový manažér
Zväz elektrotechnického priemyslu SR
Kutlíkova 17, 851 02 Bratislava
Tel: +421 905 476 963
weberova@zep.sk 
www.zep.sk