ENERGOFÓRUM 2020 - ONLINE

22.10.2020, 14:00 | ONLINE
Tím konferencie ENERGOFÓRUM® organizuje špeciálnu diskusiu Reštart slovenskej energetiky s top odborníkmi. Priamy prenos v HD kvalite bude dostupný bezplatne pre každého, koho zaujíma budúcnosť energetiky.
ENERGOFÓRUM 2020 - ONLINE

Prenos bude vysielaný priamo na stránke konferencie ENERGOFÓRUM®, ako aj partnerskom portáli platformy ENERGOKLUB®. Kto preferuje sociálne siete, priamy prenos bude zrkadlený prostredníctvom oficiálneho Facebook profilu ENERGOFÓRUM®.

Do diskusie sa budete môcť zapojiť otázkami cez sli.do.

Prihláste sa na odber emailových noviniek, cez ktoré budeme zdieľať ďalšie informácie. Nezmeškajte diskusiu nabitú energiou!

Presun štandardnej konferencie ENERGOFÓRUM® na rok 2021!

Tradične vysokú odbornú úroveň programu s aktuálnymi témami a aktívnou účasťou zástupcov najvýznamnejších spoločností a inštitúcií zo sektora energetiky doplnia na jubilejnom 15. ročníku podujatia organizovanom spoločnosťou sféra, a.s. slávnostné prvky.

V poradí 15. ročník konferencie ENERGOFÓRUM® spojí najdôležitejšie témy z elektroenergetiky, plynárenstva a tepelnej energetiky do jedného podujatia. Vysoká odborná úroveň, priaznivé podmienky pre zdieľanie poznatkov a osobné kontakty. Aj tento rok očakávame účasť špičkových expertov, zástupcov štátnych inštitúcií, súkromného aj akademického sektora.

Prednášatelia

Registrácia

Viac informácií na stránke konferencie