Fotovoltika a OZE v roku 2021 - ONLINE

27.10.2020 - 27.10.2020 | ONLINE
Seminár SAPI sa bude konať! Vzhľadom na nepriaznivé epidemiologické okolnosti bola ale Slovenská asociácia fotovoltického priemyslu a OZE (SAPI) nútená hľadať alternatívu, ktorá by umožnila v organizácii podujatia pokračovať. Obmedzenia pri organizácii hromadných podujatí sú neúprosné a keďže chcú organizátori priniesť zaujímavé prednášky, diskusie a informácie čo najväčšiemu počtu záujemcov, rozhodli sa pre moderné riešenie – live stream.
Fotovoltika a OZE v roku 2021 - ONLINE

Tlačová správa z 21. 10. 2020

Program sa výrazne nemení a speakri ostávajú tiež. Počuť a vidieť sa budeme 27.októbra 2020 v čase 9.00 - 16.30. Mení sa len spôsob, akým sa semináru budú môcť záujemci zúčastniť a to prostredníctvom unikátneho odkazu (linku), ktorý bude zaslaný každému registrovanému účastníkovi. Seminár bude prebiehať v tzv. štúdiovom modeli a bude vysielaný naživo cez internet. Po prvý raz v histórii podujatia nebude počet návštevníkov limitovaný a zúčastniť sa bude môcť každý, kto má záujem. Organizátori pristúpili aj k zníženiu poplatku na 59 eur za osobu (resp. unikátny link), vďaka čomu by sa malo podujatie stať dostupnejším naozaj pre všetkých záujemcov.

Kvalitný a veľkými menami nabitý program ostáva lákadlom aj naďalej. Svoju účasť tento rok potvrdil predseda ÚRSO Andrej Juris aj štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Karol Galek. Diskutovať prídu aj zástupcovia SEPS, Slovenských elektrární a ďalších dôležitých hráčov v slovenskej energetike. Prvý rok sa tak bude hovoriť o budúcnosti Slovenska priamo na tej najvyššej úrovni a s ľuďmi, ktorí sú za chod celého sektora priamo zodpovední.

Na seminári sa otvorí horúca téma vodíka v slovenskej energetike, ale aj ďalších inovácií. Druhý a tretí blok budú venované Zimnému balíčku EK a transformácii slovenskej ekonomiky. Práve z úst Andreja Jurisa, či Karola Galeka očakávame predstavy, ako by mala slovenská energetika vyzerať v roku 2030, pričom sa ich moderátori budú pýtať presne mierené otázky. Priestor dostanú aj praktické témy a hovoriť o realizácii projektov OZE budú domáci aj zahraniční hostia s bohatými skúsenosťami.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránkach SAPI, kde nájdete aj prihlasovací formulár.