Vďaka spoločnosti Brady sa automatizované systémy štítkovania stávajú naozaj dostupným riešením pre každého výrobcu, ktorému záleží na neustálom zdokonaľovaní svojich výrobným procesov. Umožnia vám nielen splniť požiadavky na sledovateľnosť, ale zároveň ochránia ziskovosť.

Vedeli ste, že každý komponent, ktorý vyrobíte, sa môže stať generátorom údajov pre váš MES? Riešenie pre automatickú tlač a aplikáciu od Brady predstavuje šikovný spôsob, ako zabezpečiť, aby bola každá vyrobená súčiastka, ako napríklad DPS, prepojená s vašou Smart Factory. Plne automatizované riešenie označovania umožní sledovateľnosť a analýzu výrobných údajov bez ľudského zásahu.

Brady môže ponúknuť niekoľko druhov riešení automatizácie v závislosti od potrieb zákazníka. Ich súčasťou sú štítky priemyselnej kvality, softvér na automatizovanú tlač štítkov a automatizované systémy tlače a aplikácie. K dispozícii sú tlačovo-aplikačné zariadenia na automatizované označovanie dosiek plošných spojov, ktoré konzistentne tlačia a nanášajú aj miniatúrne polyimidové štítky, ktoré dokážu odolať celému procesu výroby DPS. Alebo si môžete vybrať pokročilé in-line automatizované systémy, ktoré automaticky vytlačia a umiestnia spoľahlivý štítok na komponent za tri sekundy.

Vždy je skvelé stretnúť sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi vo výrobnom priemysle a podeliť sa o nápady, výzvy a vízie. Kontaktujte nás a radi si dohodneme stretnutie aj s predvedením systému priamo vo vašich priestoroch.