Kompletná automatizácia identifikácie DPS

Tlačiareň BradyPrinter A8500 presne tlačí a konzistentne aplikuje aj tie najmenšie štítky s rozmermi 4 mm x 3,18 mm v rozlíšení 600 dpi na doskách s plošnými spojmi. Vďaka rýchlemu procesoru a krátkemu cyklu dokáže držať krok s tempom SMT výrobných liniek. Tlačiareň BradyPrinter A8500 je možné nainštalovať kdekoľvek v rámci výrobnej linky a dokáže spracovávať údaje na štítky z väčšiny podnikových ERP systémov.

Spoľahlivé štítky na DPS

Náš rad polyimidových štítkov UltraTemp Series je špeciálne navrhnutý na identifikáciu dosiek s plošnými spojmi počas výrobného procesu. Tento rad zahŕňa polyimidový štítok na DPS B-7727 vyvinutý na účely automatickej aplikácie. Tento štítok sa neodliepa a zostáva čitateľný počas spájkovania pretavovaním, vlnou aj počas umývania dosky. Dokáže odolávať teplotám do 300 °C, silným chemikáliám aj čistiacim procesom používaným pri montáži DPS.

Možnosti pripojenia pre Priemysel 4.0

Tlačiareň BradyPrinter A8500 poskytuje možnosti pripojenia pre Priemysel 4.0 a je pripravená na protokol OPC UA. Tlačiareň BradyPrinter A8500 umožňuje preniesť informácie do podnikového riadiaceho systému, ktorý môže následne spustiť ďalšiu akciu.

Pozrite si krátke video so zariadením A8500 v akcii

Objavte naše kompletné riešenie pre vysledovateľnosť DPS