Očakáva sa, že viac ako 50 % produktov ADI ponúkaných spoločnosťou Farnell bude mať dodaciu lehotu kratšiu ako 13 týždňov, pričom termíny dodania sa budú ďalej zlepšovať. To dokazuje úspech spoločnosti Farnell v jej úsilí o zvýšenie spokojnosti zákazníkov vynaložením maximálneho úsilia na ďalšie skrátenie čakacej lehoty.

Návrhári majú prístup k najnovším produktom ADI od spoločnosti Farnell, medzi ktoré patria napr.:

  • kompletné mikromodulové riešenie správy napájania (SiP – System-in-Package) vrátane regulátorov µModule® a výkonových produktov DC/DC,
  • ľahko použiteľné produkty Smart Factory na podporu technikov pri zrýchľovaní digitálnej transformácie ich prevádzok, ktoré umožňujú monitorovanie v reálnom čase, centralizované riadenie, vyššiu efektivitu a rozšírenú spoluprácu,
  • produkty s bezkonkurenčnou presnosťou a výkonom pre celý rad analógových aplikácií. „Farnell bude naďalej rozširovať svoje portfólio, aby našim zákazníkom poskytoval ešte širší sortiment produktov ADI. ADI a Farnell môžu spoločne zákazníkom ponúknuť možnosti a integrované služby, ktoré im pomôžu dosiahnuť úspech v širokej škále technológií, projektov a aplikácií,“ uviedol Jose Lok, riaditeľ produktovej kategórie Polovodiče v spoločnosti Farnell.

Farnell ponúka rýchle dodanie v produktovom portfóliu ADI vrátane najnovších produktov na trhu. Rozšírené zásoby produktov ADI sú dostupné od Farnell v EMEA, Newarku v Severnej Amerike a element14 v APAC.

www.farnell.com