Spoločnosť CUI, ktorá patrí do skupiny Bel, sa zameriava na riešenia napájania pre vývojárov, ktoré zodpovedajú ich technickým a výrobným požiadavkám. Široká škála zahŕňa externé a interné zdroje napájania AC-DC a DC-DC meniče, čo dodáva nový rozmer ponuke spoločnosti Farnell v oblasti napájania. CUI ponúka úplnú podporu návrhu a jednoduché použitie, pričom vývojárom poskytuje všetky informácie a nástroje potrebné na vývoj nových produktov.

Simon Meadmore, globálny vedúci oddelenia IP&E vo spoločnosti Farnell, hovorí: „Cieľom spoločnosti Farnell je zabezpečiť, aby naši zákazníci mali prístup k širokej a relevantnej škále komponentov pre vývoj nových produktov. Pridanie produktov CUI do nášho portfólia napájania rozšíri náš sortiment plne integrovaných a nákladovo efektívnych riešení napájania pre vývojárov. Farnell a Bel si vytvorili silný vzťah založený na poskytovaní vynikajúcej hodnoty zákazníkom.“

Dan Bernstein, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Bel, hovorí: „Farnell je pre Bel dôležitým partnerom a je neoddeliteľnou súčasťou toho, že nám umožňuje lepšie podporovať komunitu technikov a vývojárov v celej Európe. Na základe silného vzťahu Bel so spoločnosťou Farnell sme vedeli, že môžeme zlepšiť našu ponuku a dostupnosť produktov pridaním produktov CUI týkajúcich sa napájania do portfólia Farnell. To nám umožní ponúknuť viac produktových možností s okamžitou online dostupnosťou v Európe.“

Farnell je partnerom spoločnosti Bel a jej spoločností už takmer 20 rokov a predáva širokú škálu produktov vrátane magnetických riešení, napájacích zdrojov, ochrany obvodov a prepojovacích riešení. CUI sa pôvodne zameriaval na osciloskopy a elektromechanické komponenty, využil však príležitosť navrhovať a vyrábať napájacie zdroje, ktoré sa rozrástli na popredné portfólio AC-DC napájacích zdrojov a DC-DC prevodníkov s montážou na DPS alebo na DIN lištu.

Spoločnosť Farnell ponúka vývojárom rozsiahlu škálu podporných služieb vrátane bezplatného prístupu k online zdrojom, údajovým listom, prípadovým štúdiám, videám a webinárom na webových stránkach spoločnosti Farnell, ako aj nepretržitú technickú podporu. Zákazníci spoločnosti Farnell majú tiež prístup k širokému ekosystému spoločnosti Avnet, čo zaisťuje podporu v každej fáze, čím zákazníci ušetria čas a peniaze urýchlením ich návrhu a výroby.

Produktový rad CUI bude k dispozícii od spoločností Farnell v EMEA a element14 v APAC.