Medzi novo pridanými produktmi ADI v spoločnosti Farnell sú:

ADXL314 trojosový AECQ100 digitálny snímač zrýchlenia (obr. 1) je snímač zrýchlenia certifikovaný na použitie v automobilovom priemysle, ktorý ponúka ultra široký rozsah ±200 gee a 13-bitové rozlíšenie, vďaka čomu je vynikajúci na presné snímanie v rôznych aplikáciách. Puzdro LFCSP 5 mm x 5 mm x 1,45 mm, široký teplotný rozsah až do 125 °C, trojosový výstup a digitálne rozhranie (SPI alebo I2C) uľahčujú integráciu do takmer akéhokoľvek systému. Vďaka bohatému súboru funkcií a vysokému výkonu je ADXL314 pozoruhodný tým, že zvyšuje bezpečnosť a efektivitu v náročných automobilových prostrediach, ako je monitorovanie pneumatík a batérií, ako aj detekcia nehôd.

Doska EVAL-ADXL314Z (obr. 2) je jednoduchá vyhodnocovacia doska navrhnutá na rýchle posúdenie schopností ADXL314. Jej jednoduché nastavenie ju robí obzvlášť vhodnou na hodnotenie ADXL314 v rámci už zavedeného systému, zatiaľ čo kompaktné rozmery a odolná konštrukcia pomáhajú zabezpečiť, že jej vplyv na celý systém a presnosť meraní zrýchlenia zostane minimálny.

Analógový prepínač ADG1412L (obr. 3) je monolitické zariadenie CMOS využívajúce proces iCMOS®, ktorý spája vysokonapäťové CMOS a bipolárne technológie. So štyrmi nezávislými spínačmi si zachováva konzistentný odpor zopnutia v celom analógovom rozsahu pre vynikajúcu linearitu (typicky 1,5 Ω). Vďaka svojej všestrannosti je vhodný pre rôzne aplikácie, ako sú automatizované testovacie zariadenia, systémy na zber údajov, batériou napájané zariadenia, systémy vzorkovania a podržania, nastavenia FPGA a mikrokontrolérov, smerovanie audio a video signálu, komunikačné systémy a pod.

Doska EVAL-ADG1412LEBZ (obr. 4) slúži ako vyhodnocovacia doska pre ADG1412L so štyrmi nezávislými prepínačmi SPST aktivovanými Logic 1. Podporuje 1,2/1,8 V logické vstupné signály z FPGA alebo MCU cez jednoduché inline záhlavia. Pasívne súčiastky možno pridávať cez SMD kolíkový odpor alebo objímky kondenzátora. Vstupné a výstupné signály sú prispôsobiteľné pomocou konektorov SMB a napájanie uľahčujú tri skrutkové svorky.

Doska EVAL-ADGM1144SDZ (obr. 5) sa používa na vyhodnocovanie prepínača ADGM1144 MEMS, čo je dvojčipové riešenie RF (rádiofrekvenčného) prepínania. Prepínač využíva technológiu MEMS od ADI, ktorá ponúka vynikajúce výkonové charakteristiky, ako je veľká šírka pásma, vysoká kapacita spracovania energie a výnimočná linearita. Aby sa umožnila konfigurácia viacerých zariadení, možno prepojiť viacero zariadení ADGM1144, čím sa zníži počet požadovaných digitálnych liniek. S jednosmerným napájacím napätím 3,3 V je prepínač MEMS navrhnutý tak, aby fungoval od jednosmerného prúdu do 18 GHz. Táto vyhodnocovacia doska ako taká obsahuje konektory SMA pre RF signály, paralelné rozhranie a SPI, ako aj samostatné prenosové linky na zjednodušenie kalibrácie analyzátora.

Doska ADL8106-EVALZ  (obr. 6) je štvorvrstvová doska plošných spojov (PCB). Vnútorné a spodné bočné vrstvy sú brúsené. Porty RFIN a RFOUT na ADL8106-EVALZ sú osadené 1,85 mm samičími koaxiálnymi konektormi a príslušné RF stopy majú charakteristickú impedanciu 50 Ω. ADL8106-EVALZ je vybavená komponentmi vhodnými na použitie v rozsahu prevádzkovej teploty od –40 °C do +85 °C.

Najnovšie verzie produktov ADI sú teraz na sklade vo Farnell v EMEA, Newarku v Severnej Amerike a element14 v APAC.