Raltron Electronics Corporation je jedným z najrýchlejšie rastúcich výrobcov produktov na správu frekvencie, ktoré si získali uznanie vďaka ich spoľahlivému výkonu, presnému časovaniu a riadeniu frekvencie v odvetviach, ako sú telekomunikácie, spotrebná elektronika, priemyselná automatizácia, automobilový priemysel, internet vecí, zdravotnícke zariadenia, letectvo, obrana či energetika.

„Sme nadšení, že môžeme spolupracovať so spoločnosťou Raltron a ponúknuť našim zákazníkom ich komplexný rad zariadení na správu frekvencie,“ povedal Simon Meadmore, viceprezident pre riadenie produktov a dodávateľov spoločnosti Farnell Global. „Toto partnerstvo nám umožňuje ponúknuť zákazníkom viac riešení ich technických úloh a podporovať ich počas celého procesu navrhovania.“

„Záväzok spoločnosti Farnell poskytovať vysokokvalitné riešenia a výnimočné služby zákazníkom je v súlade s našimi vlastnými hodnotami v Raltron. Tešíme sa na spoluprácu pri podpore technologickej komunity a napĺňaní vyvíjajúcich sa potrieb našich zákazníkov,“ skonštatoval Sasha Wolloch, prezident Raltron Electronics Corporation.

Celý rad týchto produktov je teraz dostupný zo skladu v spoločnosti Farnell v EMEA, Newarku v Severnej Amerike a element14 v APAC.

www.farnell.com