Spoločnosť Farnell má teraz na sklade širokú škálu priemyselných komponentov, ktoré dokážu monitorovať napájanie zariadení, pohony a motory a v prípad ohrozenia automatizovaných systémov poskytovať upozornenia. K dispozícii je tiež množstvo technických zdrojov, ktoré pomáhajú zákazníkom zostať informovaní v neustále sa meniacom prostredí údržby.

„Dnešný nedostatok kvalifikovanej pracovnej sily sťažuje mnohým našim zákazníkom riešenie akýchkoľvek problémov, ktoré sa vyskytnú pri ich prevádzke,“ povedal Cliff Ortmeyer, globálny vedúci technického marketingu zo spoločnosti Farnell. „Naše najnovšie produkty ponúkajú najmodernejšie vylepšenia v priemyselnom internete vecí (IIoT), aby pomohli znížiť náklady, čas a úsilie potrebné na implementáciu riešení prediktívnej údržby.“

Niektoré z najnovších produktov, ktoré sú teraz dostupné zákazníkom spoločnosti Farnell z priemyselných výrobných podnikov, zahŕňajú:

Farnell pokračuje v investíciách do svojho sortimentu priemyselných produktov, ktorý za posledných 12 mesiacov vzrástol o 50 %. Zákazníci si môžu vybrať z viac ako 80 000 dostupných priemyselných produktov od viac ako 42 priemyselných výrobcov vrátane Schneider Electric, Honeywell, Siemens, ABB, Omron a Omega.

Spoločnosť Farnell tiež poskytuje technické zdroje, ktoré výrobným podnikom, vývojárom a tvorcom zariadení poskytujú informácie o najnovších osvedčených postupoch v oblasti prediktívnej údržby. Ich súčasťou je napr. prehľadová štúdia o prediktívnej údržbe s priemyselným IoT a nový e-Techjournal Industrial automation – all the power & control, spolu so záznamom webinára o prediktívnej údržbe a IIoT.

Zákazníci spoločnosti Farnell si môžu rozšírenú ponuku produktov prediktívnej údržby a technické ponuky pozrieť na tomto odkaze: https://uk.farnell.com/industrial-automation-control#smart-maintenance-repairs