Spoločnosť Farnel má okrem iných na sklade aj tieto výkonové moduly MPS:

  • MPM3695-25 je špičkový škálovateľný a plne integrovaný výkonový modul s rozhraním PMBus. Môže dodávať až 250 A špičkovo a trvale až 200 A a na výstupe nízke napätie až do 0,5V. Je ideálny pre telekomunikačné a sieťové systémy, pričom poskytuje až o 60% vyšší výkon v porovnaní s diskrétnymi riešeniami point-of-load (POL). V malom kryte QFN-59 so širokým rozsahom V/V napätia je výkonový modul MPM3695-25 vhodný aj na použitie v priemyselných zariadeniach, výpočtové aplikácie ako aj nasadenie umelej inteligencie prostredníctvom FPGA/ASIC a dolovanie údajov.
  • MPM3822C je výkonný modul s veľmi malým a veľmi nízkym šumom v kryte QFN-18 s integrovaným induktorom, vhodný pre aplikácie s obmedzeným priestorom, pamäťové a prenosné zariadenia. MPM3822C poskytuje až 2 A spojitého výstupného prúdu z rozsahu vstupného napätia 2,75 V až 6 V a ponúka vynikajúcu reguláciu záťaže a liniek s nízkym úrovňou elektromagnetického rušenia. Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti patrí ochrana pred skratom, ochrana pred prúdovým preťažením po cykle a pod. •
  • MPM3811 je monolitický konvertor so zabudovaným internými výkonovými tranzistormi MOSFET a induktorom. MPM3811 dosahuje 1A spojitého výstupného prúdu zo vstupného napätia 2,3 V až 5,5 V s vynikajúcou reguláciou záťaže a vedenia. MPM3811 je ideálny pre širokú škálu aplikácií vrátane vysokovýkonných signálových procesorov, bezdrôtového napájania, prenosných a mobilných zariadení a ďalších nízkoenergetických systémov.

„Tento najmodernejší rad odzrkadľuje náš trvalý záväzok poskytovať našim zákazníkom najinovatívnejšie energetické riešenia, ktoré môžu urýchliť proces vývoja a môžu pomôcť uviesť výrobky na trh rýchlejšie,“ konštatuje Lee Turner, globálny vedúci Divízie polovodičov a jednodoskových počítačov v spoločnosti Farnell. Spoločnosť Farnell ponúka vo svojom komplexnom portfóliu polovodičov rozsiahlu škálu produktov na podporu vývojárov. Zákazníci majú tiež bezplatný prístup k online zdrojom, produktovým katalógom, prípadovým štúdiám, videám a webinárom na webovej stránke spoločnosti Farnell a technickú podporu 24/5.

Ponuka výkonových polovodičových riešení MPS je k dispozícii na odoslanie od spoločnosti Farnell v EMEA, element14 v APAC a Newark v Severnej Amerike v deň objednania.