Vývojári elektronických zariadení a testovací technici majú prístup k celej škále produktov spoločnosti Keysight od spoločnosti Farnell, ktorá teraz obsahuje viac ako 800 produktov dostupných v rámci Európy na odoslanie v deň objednávky. Všetky produkty sú kryté štandardnou trojročnou zárukou spoločnosti Keysight. Rozšírený rozsah testovacích a meracích prístrojov prináša zákazníkom spoločnosti Farnell nástroje na rýchle a presné merania. Produkty Keysight poskytujú bezkonkurenčnú univerzálnosť a možnosť rozšírenia a ponúkajú flexibilné pripojenie a automatické testovanie pomocou intuitívneho softvéru BenchVue. Rozšírená ponuka produktov Keysight, ktorá je teraz k dispozícii od spoločnosti Farnell, zahŕňa:

  • Digitálny multimeter 3458A je najrýchlejší, najflexibilnejší a najpresnejší multimeter, aký kedy spoločnosť Keysight ponúkala. Šetrí čas a peniaze používateľov vďaka bezprecedentnej priepustnosti a presnosti testovacieho systému, flexibilite merania a nízkym nákladom na vlastníctvo. Digitálny multimeter 3458A prekonáva doterajšie obmedzenia z hľadiska rýchlosti a presnosti s možnosťou až 100 000 odčítaní za sekundu a ponúka používateľom presnosť 0,6 ppm za 24 hodín pri jednosmerných napätiach a 2,2 ppm pri meraní odporu. Tento najpredávanejší multimeter je zárukou, že používatelia získajú vysokorýchlostný výrobok s vysokou presnosťou pre oblasti testovania, výskumu a vývoja a v kalibračnom laboratóriu.

  • Napájacie zdroje série N6700 predstavujú úplne novú kategóriu nástrojov pre výskumných a vývojových technikov a poskytujú bezkonkurenčné zvýšenie produktivity pri zabezpečení a meraní jednosmerného napätia a prúdu pre testované zariadenia (TZ). Pracovníci v oblasti vývoja teraz môžu získať informácie o spotrebe energie TZ za pár minút bez toho, aby napísali jediný riadok programu. Ovládanie zdrojov je zabezpečené prostredníctvom ľahko použiteľného rozhrania, pričom všetky funkcie merania a napájania sú dostupné na prednom paneli.

  • Osciloskopy radu 4000 X sú navrhnuté tak, aby uspokojili výkonové požiadavky aj budúcich aplikácií. V porovnaní s konkurenciou poskytujú až 20-krát rýchlejšiu rýchlosť aktualizácie tvaru vlny, čo zaručuje veľmi detailné zobrazenie signálu. Špičková 12,1“ kapacitná dotyková obrazovka s inovatívnym hardvérovým dotykovým spínaním v zóne poskytuje vysoko intuitívne rozhranie pre rýchlejšie meranie. Maximálna ochrana investície je zabezpečená vďaka kompletne aktualizovateľnému riešeniu 5-prístrojov-v-jednom.

  • Osciloskopy radu 6000 X maximalizujú výkon a nastavujú nový štandard pre prenosné osciloskopy. Sú určené pre najnáročnejších technikov, ktorí požadujú veľkú šírku pásma, výkonnú vizualizáciu a flexibilitu, spolu s množstvom integrovaných funkcií a známym používateľským rozhraním vstavaného operačného systému Keysight za dostupnú cenu.

  • Jednotky na zber údajov 34980A sa ľahko nastavujú a používajú, čo pomáha návrhárom znižovať náklady na testovanie a urýchľuje integráciu a vývoj testovacieho systému. Jednotky umožňujú spínanie systému až do 26,5 GHz a poskytujú základné merania a riadenie systému. Digitálne multimetrové merania, funkčnosť počítadla/totalizéra, digitálne V/V so schopnosťou vzorkovania a analógové výstupy so základnými tvarmi vĺn sú súčasťou jedného cenovo dostupného zariadenia v kompaktnom šasi.

  • LCR merače E4980AL poskytujú najlepšiu kombináciu presnosti, rýchlosti a univerzálnosti pre široký rozsah meraní komponentov. Merače E4980AL LCR poskytujú vysokú rýchlosť merania a vynikajúci výkon pri nízkom a vysokom impedančnom rozsahu a poskytujú rozsiahle možnosti z hľadiska pripojiteľnosti. Je to vynikajúci nástroj pre všeobecný výskum a vývoj a skúšky komponentov a materiálov vo výrobných podnikoch.

„Spoločnosť Farnell naďalej ponúka najnovšie a najmodernejšie produkty od lídrov trhu, ako je Keysight, aby vývojári a testovací technici mohli bezpečne a spoľahlivo vykonávať presné a opakovateľné merania. Rozšírenie už tak rozsiahleho sortimentu spoločnosti Keysight od spoločnosti Farnell dokazuje náš trvalý záväzok podporovať komunitu technikov a vývojárov na všetkých úrovniach pomocou kvalitných a cenovo dostupných výrobkov, ktoré uspokoja ich potreby,“ uviedol James McGregor, globálny vedúci divízie Testov a nástrojov v spoločnosti Farnell.

Zákazníci majú k dispozícii bezplatnú technickú podporu 24/5 od interných špecialistov na testovanie a meranie v spoločnosti Farnell, ako aj prístup k online zdrojom, katalógovým listom, poznámkam o aplikáciách, videám a webinárom.

Farnell ponúka celú škálu produktov spoločnosti Keysight vrátane osciloskopov, digitálnych multimetrov a napájacích zdrojov.