Jednoduché sledovanie teploty

Nové RFID teplotné štítky predstavujú nízkonákladové riešenie na monitoring teploty. Využitie nájdu pri sledovaní prostredia, materiálov a zariadení, pri monitorovaní chladiaceho reťazca, dátových centier či skleníkov a pri získavaní údajov pre údržbu a bezpečnosť. Tenké a ohybné RFID inteligentné štítky nevyžadujú napájanie ani údržbu. Aktivujú sa bezdrôtovo pri čítaní teploty pomocou ultravysokofrekvenčnej čítačky RFID štítkov. Odčítavanie teploty možno automatizovať a vykonáva sa pomocou snímačov kompatibilných s normou ISO 18000-63/64 a ETSI.

Zoznámte sa s novými štítkami v krátkom videu.

Dá sa aplikovať takmer na každý povrch

Spoločnosť Brady ako špecialista na označovanie sprístupnila technológiu RFID na snímanie teploty v širokej škále svojich materiálov štítkov priemyselnej kvality. Tieto štítky sú testované, aby sa neodliepali a zostali čitateľné v horúcom, chladnom aj znečistenom prostredí, v interiéri aj exteriéri, a aby odolávali chemikáliám, čistiacim prostriedkom, mazivám, olejom a palivám. Môžu obsahovať širokú škálu lepidiel, vďaka čomu budú pevne držať na hladkom, drsnom aj popráškovanom povrchu, ako aj na rovnom či zaoblenom povrchu.

Kompletné riešenie

Spoločnosť Brady môže dodať kompletné riešenie umožňujúce odčítavanie a monitorovanie teploty zo širokej škály povrchov. Riešenie zahŕňa prázdne alebo predtlačené RFID štítky, jednu alebo viac profesionálnych tlačiarní štítkov, softvér na dizajnovanie štítkov Brady Workstation a čítačku RFID štítkov. K dispozícii je aj hardvérová a softvérová podpora pre každú súčasť riešenia.

Vyskúšajte si štítky priamo u vás, stačí si vyžiadať bezplatnú vzorku na stránke spoločnosti Brady.