UNO-2050G, UNO-2053GL a UNO-2059GL sú automatizačné počítače postavené na platforme X86, umožňujúce skrátiť čas vývoja aplikácií, na čo ponúkajú rôzne sieťové rozhrania. UNO-2052 je automatizačný počítač postavený na platforme 586, ideálny pre aplikácie v automobiloch a logistike. Každý z týchto kompaktných automatizačných počítačov od spoločnosti Advantech s možnosťou montáže na DIN lištu alebo stenu umožňuje vďaka rozširujúcej originálnej súprave Advantech aj pridanie externého 2,5“ HDD. Je to výhodné najmä pri požiadavke zálohovania veľkého množstva údajov či pri potrebe inštalácie známeho operačného systému.

Rad automatizačných počítačov UNO-2000 bol nasadený v mnohých dôležitých aplikáciách, napr. v čističkách odpadových vôd v Číne aj Európe, kde spoločnosť Advantech dodávala kompletné riešenie vrátane hardvéru a softvéru a garantovala bezchybné, spoľahlivé a presné merania, či v spoločnosti z oblasti výroby liečiv v Európe, ktorá potrebovala nainštalovať 230 počítačov v pozícii tenkých klientov v rámci svojich štyroch výrobných prevádzok. Spoločnosť hľadala sieťovú architektúru s čo najnižšími nákladmi na údržbu a najrýchlejším spôsobom nasadenia.
UNO-2050G je postavený na platforme X86 s duálnou LAN, 16 galvanicky oddelenými digitálnymi VúV a časovačom/počítadlom; je ideálny ako zabudovaný riadiaci systém.

UNO-2053GL je postavený na platforme X86 s duálnou LAN a duálnym USB rozhraním, čo bohato spĺňa požiadavky koncových používateľov na komunikáciu. Je ideálnym riešením ako brána na spracovanie a prenos údajov. Je dostupný aj s predkonfigurovaným OS Windows.

UNO-2059GL je postavený na platforme X86, k dispozícii sú rozhrania USB, ktoré umožňujú rozširovanie V/V zariadení. Okrem toho sú k dispozícii dva komunikačné porty RS-232/485 a dva RS-232/422/485 s funkciou automatického riadenia toku komunikácie. UNO-2059GL je ideálnym kompaktným riešením pre rozsiahle výpočtové a komunikačné aplikácie.

www.advantech.eu