ITP14 je univerzálny zobrazovač s napäťovým a prúdovým vstupom. Jednoduchý procesný displej je konštruovaný s dôrazom na kompaktnosť a ergonómiu, pričom je navyše vybavený tranzistorovým výstupom NPN. Digitálny výstup s maximálnou záťažou do 200 mA/42 V DC možno použiť napríklad na alarm alebo ako výstup na jednoduchú on/off reguláciu.

Analógový vstup univerzálneho zobrazovača ITP14 je nastaviteľný, pričom ho možno využiť na zobrazovanie napäťových signálov 0 – 10 V a 2 – 10 V alebo prúdových signálov 4 – 20 mA, 0 – 20 mA a 0 – 5 mA. Prístroj je navrhnutý na montáž do kruhového otvoru na signálne prvky s priemerom 22,5 mm, čo umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Displej je vhodný na vizualizáciu v rôznych odvetviach priemyslu, napríklad na zobrazovanie hladiny, prietoku, tlaku, teploty, otáčok, vlhkosti alebo percentuálnej hodnoty stavu procesov.

Unikátny dizajn vďaka štandardným kruhovým otvorom

Zobrazovač môže pracovať pri teplote okolia od –40 do +60 °C a má krytie prednej časti IP65. K dispozícii sú verzie s červeným alebo zeleným písmom (LED). Okrúhly dizajn montážnej časti je veľkou výhodou zobrazovača, ktorá je na trhu exkluzívna. Vďaka tejto vlastnosti možno displeje inštalovať jednoducho a rýchlo aj do jestvujúcich aplikácií, či už na dvere rozvádzačov, do kontrolných panelov, alebo do malých lokálnych prípojných škatúľ.

Technickú špecifikáciu a ceny nájdete na webstránke spoločnosti VENIO, s. r. o., Žilina.