Nový web je možné nájsť od 1.7.2016 na www.murrelektronik.sk , pričom nechýba ani možnosť nákupu cez vlastný internetový obchod.

Nemecká spoločnosť Murrelektronik sa snaží v rámci svojej stratégie a motta „Close to the customer“ o čo najbližší kontakt s vlastnými zákazníkmi a o silné regionálne zastúpenie. „Každý trh potrebuje profesionálny prístup adaptovaný na lokálne podmienky. Okrem toho zákazníci požadujú jednoduchú a profesionálnu možnosť komunikovať online so svojimi dodávateľmi – vrátane dostupných informácií o spoločnosti, jej produktoch, ako aj možnosť nákupu samotných produktov. Murrelektronik, ako inovatívna spoločnosť, má silnú prítomnosť v online svete, čím je k svojim zákazníkom ešte bližšie. Preto bolo priam nevyhnutným krokom pripraviť mutáciu našej webovej stránky aj pre slovenský trh s prehľadným zobrazením informácií o spoločnosti, jej produktoch a odvetviach, v ktorých pôsobí a možnosťou nákupu v internetovom obchode,“ povedal Andreas Chromy, riaditeľ spoločnosti Murrelektronik pre Rakúsko a krajiny strednej Európy.

Nakoľko je slovenský trh známy silným zastúpením automobilového priemyslu, ako aj prítomnosťou mnohých nadnárodných spoločností, Murrelektronik spúšťa počnúc dnešným dňom okrem webstránky v slovenčine aj vlastný internetový obchod s viac ako 20 000 položkami, ktoré je zákazníkom možné dodať prakticky okamžite. Internetový obchod je však momentálne dostupný len v anglickom jazyku.