Obr. 1 (zľava do prava) Rob Rospedzihowski, prezident spoločnosti Farnell pre predaj v regióne EMEA, Sabina Rozlach, riaditeľka obchodu Farnell pre východnú Európu, a Lee Turner, viceprezident spoločnosti Farnell pre vzťahy so zákazníkmi

 Vďaka vylepšeným environmentálnym prvkom a materiálom v celej budove sa výrazne znižuje spotreba energie vďaka SMART LED osvetleniu so senzormi pohybu a súmraku, prístupom k dennému svetlu z každého sedadla a najvyššou štandardnou elektronickou výbavou. Mimo kancelárií boli vytvorené zóny, ktoré zamestnancom ponúkajú miesto na oddych na pohodlných pohovkách a stoličkách umiestnených v prostredí so slnečným žiarením a príjemným výhľadom. Priestranná zelená plocha zahŕňa aj stolný tenis, stolný futbal, posedenie a stromy, ktoré vytvárajú relaxačnú a príjemnú zónu, keď si kolegovia chcú oddýchnuť od práce.

„Po minuloročných oslavách 10. výročia v Krakove sme radi, že sme otvorením tohto fantastického nového kancelárskeho priestoru urobili ďalší krok na našej ceste rastu. Presťahovaním sa do týchto vysokokvalitných priestorov zabezpečíme, že našich viac ako 130 kolegov bude naďalej poskytovať to najlepšie v oblasti distribúcie špičkových služieb pre tisíce zákazníkov v 26 krajinách, ktorí pracujú v 15 rôznych jazykoch,“ skonštatovala Sabina Rozlach, riaditeľka obchodu v spoločnosti Farnell pre východnú Európu.

„Vyhotovenie nových kancelárií bolo prispôsobené nielen novému umiestneniu, ale aj hybridnému spôsobu práce. To sa odráža vo funkčnom usporiadaní, ktoré podporuje spoluprácu a umožňuje flexibilné využitie kancelárie v súlade s meniacimi sa potrebami a rôznorodými aktivitami používateľov,“ hovorí Agnieszka Ulatowska, senior architektka Colliers Define.

Otvorenie novej kancelárie v Krakove je poslednou významnou investíciou spoločnosti Farnell do prevádzky v regióne EMEA po dokončení renovácie globálneho ústredia spoločnosti v Leedse vo Veľkej Británii v septembri 2022 v hodnote 6 miliónov libier.

www.farnell.com