Časopis Tech Journal poskytuje hĺbkový technický pohľad na nové technológie spolu s analýzami a vysvetleniami od dodávateľov, odborníkov z priemyslu a technikov spoločnosti Farnell o kľúčových trendoch formujúcich dnešný elektronický priemysel.

Číslo 1 novo prepracovaného časopisu zavedie čitateľov do sveta riešení bezdrôtovej konektivity. V posledných rokoch zaznamenal trh s bezdrôtovými zariadeniami prudký rozmach, pretože počet bezdrôtových zariadení prenášajúcich údaje exponenciálne vzrástol. Ako základ internetu vecí (IoT), poháňa nárast prepojených zariadení dopyt po nízkoenergetických a lacných bezdrôtových riešeniach, ktoré umožňujú realizovať aplikácie, ktoré predtým neboli možné.

 „Náš e-Tech Journal je už niekoľko rokov obľúbeným doplnkom v komunite technikov a po krátkej prestávke sme radi, že ho prinášame späť s novými a vylepšenými funkciami a rozložením,“ konštatuje Cliff Ortmeyer, globálny vedúci technického marketingu spoločnosti Farnell a redaktor časopisu e-Tech Journal.

„Spoločnosť Farnell sa snaží podporovať svojich zákazníkov nielen prostredníctvom prvotriednych distribučných služieb, ale aj tým, že zabezpečuje, aby mali technici na dosah špičkové trendy a poznatky v danom odvetví. Časopis e-Tech Journal je len jedným z veľkého množstva zdrojov bezplatného obsahu dostupného od spoločnosti Farnell, ktorý podporuje technikov na ich ceste. Dúfame, že budú rovnako nadšení, ako my z toho, že sa časopis vracia späť,“ dodáva C. Ortmeyer

 Časopis e-Tech Journal si môžete bezplatne stiahnuť a prvé vydanie obsahuje niekoľko horúcich tém vrátane:

  • Bluetooth: inteligentná voľba pre priemyselný internet vecí,
  • Čo je 5G? Všetko, čo potrebujete vedieť,
  • Uľahčenie bezdrôtového nabíjania v tenkých a kompaktných zariadeniach,
  • Protokoly bezdrôtovej siete IoT,
  • Bezdrôtová technológia pre každú aplikáciu.

Tech Journal spoločnosti Farnell je teraz k dispozícii na bezplatné stiahnutie tu a čitatelia sa už teraz môžu tešiť na druhé vydanie, ktoré bude zamerané na správu a ochranu napájania, ktoré vyjde v máji.