Táto inovatívna a inteligentná prenosná tlačiareň štítkov priemyselnej triedy vytvára štítky s veľkým množstvom textu. Či už potrebujete označiť skladové priestory, káble, rozvádzač, identifikovať zariadenia alebo vytvárať informačné štítky v prevádzke, Brady M511 je dokonalým spoločníkom. A to najlepšie na tom všetkom? Vďaka funkcii Bluetooth môže byť pripojený k viacerým zariadeniam súčasne.

Jednoduchý dizajn, zobrazovanie a tlač etikiet priamo v telefóne dosiahneme spárovaním M511 s aplikáciou Express Labels. Už viac nemusíte bojovať s komplikovanými programami na počítači. Všetko, čo potrebujete, máte vždy poruke. Predstavte si, že si dizajnujete štítky počas cesty na pracovné stretnutie alebo dokonca počas obednej prestávky.

Urobte krok ku kreatívnej a efektívnej produktivite. Urobte krok k Brady M511. Objavte tlačiareň štítkov ešte dnes a zistite, ako blízko máte jasne čitateľné, profesionálne a atraktívne štítky. S Brady M511 sa vaša práca stáva rýchlejšou, jednoduchšou a zábavnejšou.

Pozrite si krátke video na stránkach spoločnosti Brady.

www.brady.sk