Publikácia, ktorú si môžu registrovaní používatelia element14.com bezplatne stiahnuť, zhromažďuje rady a kľúčové postrehy od odborníkov z priemyslu a obchodných lídrov spoločností ako Amazon, Eaton, Microsoft, Molex a ďalšie. Vybrané témy zahŕňajú rôzne profesijné pozície, ktoré sú k dispozícii pre budúcich odborníkov v oblasti IoT, zručnosti a atribúty, ktoré zamestnávateľ zaoberajúci sa oblasťou IoT hľadá pri nábore nových zamestnancov a tiež to, ako ovplyvňujú trh nové trendy, ako strojové učenie či bezpečnosť cloudových riešení.

Publikácia je zostavená z poznatkov zozbieraných počas série webových seminárov organizovaných v komunite element14, ktoré sa zameriavajú na profesionálne trendy a otázky súvisiace s internetom vecí.

„Ako najväčšia online komunita pre technikov a tvorcov na svete vidíme čoraz viac našich členov, ako využívajú silu IoT na formovanie svojej kariéry a získanie nových príležitostí v technologickom priestore,“ konštatuje Dianne Kibbey, globálna riaditeľka komunitných a sociálnych médií pre komunitu element14 a Farnell. „Táto nová elektronická kniha podčiarkuje záväzok komunity element14, ako súčasti spoločnosti Farnell, distribútora riešení pre vývojárov, vytvoriť novú generáciu technikov. Verím, že jedinečný pohľad špičkových odborníkov, ktorých pozývame na naše webové semináre, robí z knihy neoceniteľný zdroj pre absolventov a skúsených odborníkov v oblasti technológií.“

Elektronickú knihu s názvom „Inžiniering vašej budúcnosti: Profesionálne poradenstvo pri hľadaní kariéry v IoT“ si môžete bezplatne stiahnuť spolu s rozsiahlou knižnicou eKnihy a stať sa registrovaným členom komunity element14.com. Navštívte stránku a pozrite si celú zbierku.

Sériu webových seminárov, ktoré inšpirovali túto eKnihu, môžu registrovaní členovia komunity element14 tiež bezplatne navštíviť.

www.element14.com