Príručné zariadenia Brady pre tlač etikiet a štítkov využívajú princíp autokalibrácie pomocou technológie inteligentného čipu (SmartCell), ktorým sú vybavené kazety a rolky so spotrebným materiálom. Niekoľko desiatok typov materiálov a jednoduchá výmena kazety umožňujú používateľom okamžité riešiť akékoľvek identifikačné zadanie priamo na mieste výkonu práce. Príručné zariadenia sú dimenzované pre aplikácie s potrebou tlače do 1000 štítkov denne a vyššie rady je možné pripojiť k PC.

Pozrite si krátke videá a presvedčte sa, ako ľahko a rýchlo sa dá riešiť aj špeciálne značenie, a to pri zachovaní vysokej kvality a profesionality. A Vám tak ostane viac času na samotné inštalačné práce!

Jednoduchá príprava štítkov na patch-panely

Vyskúšajte nášho sprievodcu dizajnom štítkov na prepojovacie panely (Patch Panel Wizard), ktorý je súčasťou našich spoľahlivých príručných tlačiarní. A úloha je splnená!

Vytvorte profesionálne štítky na ističe

Frustruje Vás neustále hľadanie zapojenia káblov? Objavte naše tlačiarne štítkov BMP21-PLUS a BMP61 so zabudovaným sprievodcom na dizajn etikiet pre ističe (Breaker Box label design wizard).

Získajte čas so sprievodcom dizajnu štítkov na kábel

Máte pocit, že ustavičné prepisovanie údajov na štítky je teda poriadna strata času? No áno, lebo je to naozaj premárnený čas. Tak s tým prestaňte a vyskúšajte nášho sprievodcu dizajnom štítkov pre káble, ktorý je súčasťou našich spoľahlivých príručných štítkovačov (Wire Marker label design wizard).

Skvelý pomocník na tvorbu vlajočkových štítkov

Potrebujete umiestniť veľké množstvo informácií na štítok na vodič s malým priemerom? Nestrácajte čas a nervy a vyskúšajte nášho sprievodcu dizajnom vlajočkovej etikety, ktorý je zabudovaný v našich kvalitných príručných tlačiarňach.

Prečo si vybrať tlačiareň štítkov od Brady?

  • praktické prenosné tlačiarne pre jednoduché štítkovanie aj v teréne
  • pripojenie cez USB, Wi-Fi a/alebo Bluetooth • integrovaní sprievodcovia dizajnom pre rýchly návrh vhodného štítku
  • ukladanie hotových dizajnov pre ich neskoršie úpravy alebo opätovné použitie
  • jednoduché vloženie firemného loga
  • výnimočne spoľahlivé štítky:
    - neporovnateľne lepšia čitateľnosť a zreteľnosť v porovnaní s ručným popisom
    - materiály priemyselnej triedy, ktoré sú výsledkom výskumu a rozsiahleho testovania, vďaka čomu zostávajú funkčné aj v náročných podmienkach

Radi Vám poradíme, ktorá prenosná tlačiareň by bola najvhodnejšia pre Vaše potreby a pozrite si krátke videá. Kontaktujte nás!