IFS, celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom podnikových aplikácií, oznámila, že spoločnoť Glas Trösch, švajčiarsky výrobca a spracovateľ skla pôsobiaci v celej Európe, se rozhodol implementovať riešnie IFS Applications.

Glas Trösch implementuje riešenie od spoločnosti IFS v niekoľkých výrobných závodoch. Softvér bude mapovať centrálne podnikové procesy spoločnosti Glas Trösch a zabezpečí nepretržitý tok informacií, zjednoduší procesy, zrýchli reakcie, sprostredkuje presné a aktuálne údaje o výkone a zvýší transparentnosť.

„Spoločnosť IFS dokonale rozumie našim odborovým aj špecifickým požiadavkám,“ vyhlásil Roland Lenz, IT manažér v spoločnosti Glas Trösch. „Riešenie IFS Applications vyhovuje všetkým našim aktuálnym požiadavkám a vďaka svojej širokej ponuke funkcií sa nám počas nášho rastu dokáže bez problémov prispôsobiť.“

„Glas Trösch sa stáva ďalšou poprednou švajčiarskou spoločnosťou, ktorú máme tú česť privítať v našej neustále sa rozrastajúcej zákazníckej základni,“ povedal Peter Höhne, viceprezident spoločnosti IFS Central Europe. „Teší nás, že sa spoločnosť Glas Trösch rozhodla pre riešenie IFS, a sme presvedčení, že spoločnosť IFS zohrá dôležitú rolu v zaistení ďalších 100 rokov plných úspechov."

Ďalšie informácie o riešení od spoločnosti IFS pre priemyselnú výrobu

O spoločnosti IFS

Spoločnosť IFS™ vyvíja a poskytuje podnikový softvér zákazníkom z celého sveta zaoberajúcim sa výrobou a distribúciou tovaru, správou aktív a riadením operácií zameraných na služby. Odbornosť našich ľudí a riešení v danom priemyselnom odvetví spolu s našimi záväzkami voči našim zákazníkom z nás urobili uznávaného lídra a najčastejšie odporúčaného dodávateľa v našom sektore. Náš tím 3 500 zamestnancov sa stará o podporu viac než milióna používateľov na celom svete prostredníctvom siete našich miestnych pobočiek a rastúceho ekosystému partnerov. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií, navštívte lokalitu: IFSworld.com  
Sledujte nás na Twitteri: @ifsworld
Navštívte blog spoločnosti IFS o technológiách, rozvoji a inováciách: http://blog.ifsworld.com/