Spoločnosť Brady ponúka súpravu tlačových a aplikačných strojov, ktoré vás oslobodia od manuálneho označovania. A svoju prácu tak môžete vykonávať efektívnejšie a s menším množstvom prerábok.

Pomocou špičkových výkonných automatických zariadení na označovanie káblov môžete:

  • zvýšiť produktivitu – čas označovania sa skráti na polovicu, čím dokážete udržať vysoké hodnoty výstupných parametrov,
  • znížiť počet chýb – získate konzistentnú a udržateľnú identifikáciu bez nutnosti prepracúvania.
  • získať flexibilitu – intuitívna plnofarebná dotyková obrazovka a používateľské rozhranie výrazne uľahčujú zmenu nastavení.

Až o 10 sekúnd rýchlejšie na každý označovaný kábel

Ovinovacie aj vlajočkové štítky možno aplikovať až o 10 sekúnd rýchlejšie vďaka inovatívnym automatizovaným riešeniam na označovanie káblov od spoločnosti Brady. K dispozícii sú tri typy zariadení podľa náročnosti na množstvo spracovaných káblov a druhov označovacích štítkov.

Priemyselná spoľahlivosť

Pri používaní automatizovaných identifikačných riešení Brady sú k dispozícii špeciálne štítky zaručujúce maximálnu spoľahlivosť. Samotné štítky majú vysokú kvalitu a dokážu odolávať náročným priemyselným prostrediam. Všetky identifikačné materiály boli testované pomocou štandardných testovacích metód ASTM, stačí si vyžiadať príslušné technické listy a presvedčiť sa.

Objavte viac o automatizovaných zariadeniach na značenie káblov.

www.brady.sk