Výhody spolupráce na príprave procedúr Lockout/Tagout so spoločnosťou Brady:

  • Osvedčené postupy šité na mieru: skúsení špecialisti spoločnosti Brady navštívia vaše prevádzky a vytvoria obrázkové postupy pre Lockout/Tagout pre vaše stroje.
  • Jednoduché dodržiavanie: jasný postup blokovania, a to pri nenáročnom zaškolení, pričom sú podporené umiestnenia štítkov na strojoch a ovládacích bodoch energie na pracovisku.
  • Jednoduché schvaľovanie, úpravy, škálovanie a zdieľanie: pracujte nerušene v rôznych prevádzkach a krajinách so softvérom LINK360 vyvinutým na správu procedúr a postupov v systéme Lockout/Tagout. Vytlačte si aktuálne postupy pre Lockout/Tagout priamo v prevádzke alebo ich zdieľajte digitálne prostredníctvom smartfónov alebo tabletov.

Spoločnosť Brady ponúka tri služby tvorby procedúr Lockout.

Zviditeľnite postupy Lockout/Tagout priamo na pracovisku

Zdôraznite dôležitosť bezpečnosti na pracovisku a optimalizujte efektivitu používania systému Lockout/Tagout pomocou dobre viditeľných a na mieru vytvorených tabúľ s obrysmi nástrojov. Tabule s obrysmi nástrojov zvyšujú účinnosť postupov Lockout/Tagout a pomáhajú ešte viac znižovať riziká a nehody súvisiace s údržbou.

  • Zvyšujte efektivitu usporiadaním príslušných postupov, visacích zámkov, nástrojov, štítkov a príslušenstva pre Lockout na tabuliach s obrysmi.
  • Zdôrazňujte dôležitosť bezpečnosti a postupov Lockout/Tagout na pracovisku pomocou dobre viditeľných tabúľ s obrysmi nástrojov.
  • Prispejte k zachovaniu efektivity vizuálnou motiváciou vracať nástroje na tabuľu s ich obrysmi.

Zaujali vás tabule s obrysmi nástrojov vytvorené na mieru? Získajte zadarmo na mieru vytvorený dizajn tabule s usporiadaním obrysov nástrojov presne podľa vašich potrieb!

Tak ako, už viete, kam chcete posunúť váš program Lockout?

Vyberte si z komplexnej ponuky spoločnosti Brady.