RFID štítky od spoločnosti Brady môžu byť s frekvenciou v pásme UHF s dlhým dosahom, ale aj v NFC s krátkym dosahom, dokonca môžu byť obe frekvencie v jednom štítku. K dispozícii sú:

  • RFID štítky na sledovanie a dohľadávanie, vhodné na akýkoľvek povrch, ktoré vám pomôžu zefektívniť riadenie zásob a vybavenia aj v zložitom priemyselnom prostredí,
  • RFID štítky citlivé na teplotu na jednoduchý diaľkový monitoring teploty, ktoré sú cenovo dostupné a nepotrebujú energiu ani údržbu,
  • RFID štítky citlivé na vlhkosť s kapacitným snímačom, ktorý rozpoznáva podmienky vlhkosti na povrchu, pričom údaje o nich možno jednoducho čítať pomocou UHF RFID skenerov,
  • dvojfrekvenčné RFID štítky na zlepšenie správy dodávateľského reťazca akýchkoľvek produktov či položiek, ich overovanie a zapojenie koncových používateľov vďaka jedinému štítku.

Máte osobitné požiadavky?
Tak vám pripravíme RFID štítky na mieru!

Získajte ideálne riešenie označovania RFID štítkami pre svoje prevádzky v špecifickom prostredí. Dokážeme prispôsobiť každý komponent štítka a poskytnúť optimálnu odpoveď na vaše výzvy v oblasti označovania. Voliteľné parametre RFID štítkov na mieru:

  1. Potlačiteľný povrch: Môže zobrazovať vaše logo, text, výrobné číslo alebo ľubovoľnú potlač na lesklom alebo matnom povrchu.
  2. Materiál štítka: Dokonale pasuje na povrch položiek, ktoré potrebujete označiť, a je k dispozícii v širokej škále tvarov a substrátov.
  3. Voliteľný senzor: Voliteľný, vysokovýkonný senzor na snímanie požadovaných údajov, napríklad úrovne teploty a vlhkosti.
  4. RFID vložka: Možnosti vysokovýkonných RFID antén a čipov podľa požiadaviek na dosah čítania a pamäť.
  5. Lepidlo: Zvolené tak, aby sa štítok neodliepal.
  6. Podklad štítka: Optimálny nosič štítka pred aplikáciou.

Viac o RFID štítkoch aj ucelenom riešení nájdete na stránkach www.bradyeurope.com/rfid.

www.brady.sk