Štítky možno dizajnovať na klávesnici, na PC alebo v appke. K dispozícii je široká škála materiálov, veľkostí a farieb, aby štítky zodpovedali danej identifikačnej úlohe. Všetky tri tlačiarne tiež okamžite rozpoznajú vložený materiál, automaticky sa nakalibrujú a zobrazia výstrahu, ak dizajn štítka vyžaduje inú veľkosť materiálu.

Azda najlepšou vlastnosťou nových tlačiarní je možnosť ich ovládania pomocou smartfónu s bezplatnou aplikáciou Brady Express Labels. Vďaka tomu je príprava štítkov naozaj jednoduchá, praktická a rýchla. Tlačiarne Brady M610, M611 aj M710 sú vytvorené tak, aby spoľahlivo slúžili v teréne aj na rušných pracoviskách. Všetky modely ponúkajú odolnosť pádu z výšky 1,8 metra a proti otrasom podľa vojenských noriem. Vybavené sú nabíjateľnou lítiovo-iónovou batériou, ktorá používateľom umožňuje tlačiť po celý deň až do približne 4 500 štítkov na jedno nabitie.

Vďaka bezproblémovej komunikácii medzi vloženým materiálom, tlačiarňou a softvérom sa správny štítok vytlačí hneď na prvý raz a bez zbytočného odpadu.

Navštívte web spoločnosti Brady a pozrite si video s novými tlačiarňami, ako aj porovnanie nových modelov v prehľadnej tabuľke.

www.brady.sk