Vedeli ste, že aj vo vašej prevádzke môžete mať spoľahlivé vizuálne značenie dostupné kedykoľvek? Vybavte sa najnovším modelom tlačiarne štítkov a značiek S3700 od spoločnosti Brady. Bez zložitého školenia dokáže toto šikovné zariadenie obsluhovať takmer ktokoľvek. Ak súhlasíte s tvrdením, že bezpečnosť práce a efektívnosť operácií sú základné kamene produktivity práce, spoznajte najnovšiu priemyselnú tlačiareň etikiet BradyPrinter S3700 Multicolor & Cut Sign and Label Printer.

Dokonalé a trvácne farby, presné orezávanie tvarov a široké možnosti bezproblémovej tvorby a tlače rôznych druhov značiek a štítkov. Nechajte vyniknúť vizuály s ohľadom na bezpečnosť, štíhlu prevádzku a prebiehajúce práce vďaka viacfarebnej termotransferovej tlači. Automaticky nastaviteľné farbiace pásky s viacerými farebnými panelmi vydržia až o 60 % dlhšie a tlačia farebné značenie len z jednej kazety.

Presný rez XY plotra zaistí rovnejšie čiary, hladšie krivky a tesnejšie spojovacie body. Vstupný materiál ušetríte vďaka možnosti ukladať pozdĺžne značenie nad seba (akým je napríklad potrubné značenie), ako aj možnosti umiestňovať viaceré tvary na jeden štítok. Tým sa minimalizuje množstvo odpadu.

Značenie budete vytvárať a tlačiť oveľa rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. A to nielen vďaka zabudovaným šablónam šetriacim čas, intuitívnemu počítačovému identifikačnému softvéru a mobilnej aplikácii, ale aj výmene materiálov za 20 sekúnd a tlači rýchlosťou 127 mm za sekundu.

Spoznajte tlačiareň S3700

www.brady.sk