automatica sprint 2021- online

22.6.2021 - 24.6.2021 | online
Umelá inteligencia a robotika sú často skloňované slová nielen v priemysle, ale aj v bežnom živote ľudí. Ako môžeme pomocou umelej inteligencie a robotiky uľahčiť náš každodenný život a prácu? Má umelá inteligencia potenciál na optimalizáciu alebo dokonca revolúciu v montáži a výrobe? Ako môžeme využiť umelú inteligenciu a robotiku na zvládnutie veľkých výziev v oblasti zdravotnej starostlivosti, mobility a práce?
automatica sprint 2021- online

   

Získajte odpovede na tieto otázky veľkého spoločenského a ekonomického významu na premiére podujatia munich_i od 22. do 24. júna 2021 v rámci podujatia automatica sprint.

Nový formát veľtrhu v portfóliu automatica poskytne digitálny priestor robotickému a automatizačnému odvetviu pre zdieľanie skúseností a vedomostí. Vďaka flexibilnému konceptu už mnoho medzinárodných kľúčových hráčov potvrdilo svoju účasť. Medzi potvrdených vystavovateľov z robotického sektoru patria ABB, Epson, FANUC a KUKA. Ďalej sa zaregistrovali spoločnosti BOSCH REXROTH, FESTO, Hahn Automation, Mikron, Siemens, Schunk a TEAMTECHNIK z oblasti montážnej a manipulačnej techniky. Medzi ďalších potvrdených vystavovateľov patria: Basler, IDS, MVTec a VMT, ktorí predstavia vývoj v oblasti priemyselného strojového videnia.

Účastníci podujatia môžu očakávať viac ako 20 prezentácií o dôležitých technologických zmenách, ako aj o interakcii ľudskej a umelej inteligencie so zameraním na spoločenské oblasti práce, zdravia a mobility v rámci témy „inteligencia posilňuje zajtrajšok“.

Viac informácií