Balluff Condition Monitoring - webinár

10.6.2021, 10:00 - 10.6.2021 | online
Odstávky stroja, neustále opravy a rastúce náklady – poznáte to? Začnite sledovať procesy vo vašej výrobe a zmodernizujte ju! Vyhľadávajte a zaznamenávajte poruchy, zlepšujte svoju konkurencieschopnosť pomocou inovatívnych koncepcií inšpekcií a vďaka tomu znižujte náklady!
Balluff Condition Monitoring - webinár

Zoznámte sa s Balluff Condition Monitoring (BCM) – nástrojom, ktorý dohliada na prevádzku strojov, zisťuje chyby a anomálie, ktoré môžu ovplyvniť neplánované prestoje.

Prečo sa monitorovanie stavu stroja oplatí?

  • Poskytuje prediktívnu údržbu, ktorá Vám poskytne komplexný prehľad o stave stroja a predpovedá pravdepodobnosť zlyhania skôr, než k nemu dôjde!
  • Odstraňuje výrobné nezrovnalosti v dôsledku nesprávnych parametrov strojných komponentov.
  • Poskytuje mnoho dôležitých údajov, ako sú vibrácie, teplota, vlhkosť a tlak okolia, ktorých analýza pomáha zvýšiť účinnosť celého závodu.

Prednášajúci:
Peter Lorinc – toto sú jeho slová: „Jediný spôsob, ako dosiahnuť úspech, je milovať to čo robíte. Preto neustále sledujem nové trendy v inovovaní s cieľom navrhnúť tie najmodernejšie riešenia pre zákazníka. Predstavy a požiadavky zákazníkov nie sú pre mňa problémom, ale výzvou vždy nájsť riešenie.“

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozývame Vás na webinár zaoberajúci sa témou Condition Monitoring.

Viac informácií o podujatí a registrácia