electronica 2022, Mníchov, Nemecko

15.11.2022 - 18.11.2022 | Mníchovské výstavisko
Veľtrh electronica opäť spojí medzinárodný elektronický priemysel pod mottom Podpora trvale udržateľného pokroku. Vystavovatelia na poprednom svetovom veľtrhu, od startupov až po globálne korporácie, prostredníctvom svojich produktov a riešení ukážu, akú úlohu hrá elektronika pri dláždení cesty pre udržateľné technológie v budúcnosti. Komplexný podporný program s konferenciami a fórami ponúka priestor na osobné a profesionálne inšpirácie.
electronica 2022, Mníchov, Nemecko

    

Na veľtrhu electronica 2022 budú zastúpení všetci hlavní distribútori a výrobcovia v tomto odvetví, napríklad Arrow, Avnet, Bosch, Harting, Infineon, NXP Semiconductor, Phoenix Contact, Rohde & Schwarz, Samsung, Schweizer Electronic, STMicroelectronics, TDK Electronics či Würth. Na veľtrh sa doteraz zaregistrovali spoločnosti z viac ako 40 krajín.

Špičkový podporný program ukáže, čo hýbe odvetvím. Počas konferencií budú odborníci diskutovať o aktuálnych trendoch a vývoji v oblasti automobilového priemyslu, zabudovaných platforiem a bezdrôtových systémov a aplikácií. Tematicky všeobecne zameraný okrúhly stôl objasní aktuálny vývoj v tomto odvetví. Elektronické fóra sa budú zaoberať praktickými prednáškami na témy ako automobilový priemysel, kybernetická bezpečnosť, konektivita, zabudované systémy, priemyselný internet vecí, tlačená elektronika, dosky plošných spojov, komponenty a snímače. Novinkou v programe je Svetové etické fórum, počas ktorého budú vedúci predstavitelia z elektronického priemyslu diskutovať o spoločensky relevantných problémoch v tomto odvetví. Startupová platforma electronica Fast Forward v spolupráci s Elektorom umožní vybraným mladým firmám prezentovať sa v spoločnom stánku a získať ocenenie Fast Forward. Cieľom platformy electronica Careers je spájať mladé talenty a vystavovateľov, či už digitálne, alebo prostredníctvom náboru na mieste, a čeliť tak pretrvávajúcemu nedostatku kvalifikovaných pracovníkov v tomto odvetví.

https://electronica.de/en/