EMO Hannover 2023, Nemecko

18.9.2023 - 23.9.2023 | Hannover Messe, Nemecko
Staňte sa súčasťou jedinečnej medzinárodnej odbornej komunity – inovácie, trendy a celé odvetvie pod jednou strechou. Ako návštevníkov vás na EMO 2023 čaká kompletná škála najmodernejších výrobných technológií od celosvetových lídrov na trhu až po inovatívne startupy. Obrábacie a tvárniace stroje, výrobné systémy, presné nástroje, meracie systémy, automatizovaný tok materiálu, výpočtová technika, priemyselná elektronika a príslušenstvo – objavte celé spektrum výrobnej techniky a hovorte s profesionálmi z priemyslu a vedy o trendoch celého odvetvia.
EMO Hannover 2023, Nemecko

   

Čo vás čaká?

  • Inovácie Jedinečný náhľad na riešenia výrobných technológií zajtrajška.

  • InšpirácieNechajte sa inšpirovať perspektívnymi témami a podieľajte sa na budúcnosti produkcie.

  • InformácieOkúste technologický pokrok na vlastnej koži a získajte od expertov z prvej ruky najnovšie poznatky.

  • Perspektívy Objavte zaujímavé obchodné modely a možnosti na svetovo najdôležitejšej business-platforme.

  • Kontakty Stretnite všetkých dôležitých obchodných partnerov na jednom mieste, profitujte z cenných náhodných stretnutí a spojte sa s celou branžou.

  • InvestícieZískajte všetky dôležité informácie pre vaše budúce investičné rozhodnutia.

>> Využite vstupenky na veľtrh EMO 2023 od ATP Journal <<

Odkaz vedie priamo na webovú stránku registrácie/aktivácie eTicket. Po registrácii dostanete e-mailom personalizovanú vstupenku. Vstupenka platí pre priamy vstup na výstavu na mieste. Nezabudnite, že vstupenka je platná iba po online registrácii/aktivácii na https://visitors.emo-hannover.de/en/application/registration/ticket-registration/ , pred veľtrhom. Ak ste dostali bezplatný lístok, platia pokyny organizátora na dodržiavanie pravidiel: https://vdw.de/en/compliance-en/

Zažite príjemný a obohacujúci zážitok na EMO HANNOVER 2023 aj vďaka ATP Journal.