Fotovoltika a OZE v roku 2022, Bratislava

26.10.2021, 9:00 - 26.10.2021, 16:30 | Hotel City Bratislava, Bratislava
11. ročník výročného praktického seminára, ktorý pripravuje Slovenská asociácia fotovoltického priemyslu a OZE (SAPI). Ide o jedinečné podujatie, ktoré organizuje jediná profesijná organizácia, ktorá sa na Slovensku aktívne venuje fotovoltike a obnoviteľným zdrojom.
Fotovoltika a OZE v roku 2022, Bratislava

Aj tento rok otvorí podujatie najaktuálnejšie témy. Dozviete sa o najhorúcejších novinkách a inováciách OZE. Opäť budeme hovoriť aj o vodíku, ale aj o rozvoji geotermálnej energie.

V druhom bloku konferencie sa budeme venovať budúcnosti podpory výroby energie z OZE, zástupcovia Ministerstva hospodárstva SR priblížia implementáciu tzv. Clean Energy Package, z Úradu vlády SR prídu porozprávať o implementácii komponentu OZE z Plánu obnovy. Advokát z Poláček & Partners blok uzavrie témou Prekážky rozvoja OZE.

Tretí blok otvorí úvodné slovo zástupcu medzinárodnej asociácie SolarPower Europe, po ktorom bude nasledovať diskusia so zástupcami Ministerstva hospodárstva, Zastúpenia EK a poslanca NR SR Radovana Kazdu. Diskutujúci budú hľadať odpoveď na otázku, či je nová energetická ak klimatická politika SR fit for 55.

Konferenciu uzavrie štvrtý blok venovaný financovaniu projektov OZE. Hovoriť sa bude o nových obchodných modeloch, zelených kontraktoch, či o výstavbe lokálnych zdrojov. Zástupca slovenskej banky priblíži možnosti výrobcov pri repoweringu, resp. pri prolongácii činnosti elektrární. Podujatie uzavrie spoločné posedenie, na ktorom budeme mať možnosť diskutovať o podujatí, energetike, ale aj mnohých ďalších, príjemných témach.

Základný registračný poplatok je 149 EUR bez DPH, pre členov SAPI platí už tradične 30% zľava a cena pre nich je 105 EUR bez DPH.
Zástupcovia štátnej správy (okrem MH SR) môžu využiť zvýhodnenú cenu 90 EUR bez DPH.

Po skončení odborného programu vás pozývame na Biznis networking kokteil, vstup pre 1 osobu je vo výške 25 EUR bez DPH.

Prihlásiť sa môžete vyplnením registračného formulára.

Viac informácií na stránke podujatia