Konferencia ELKON 2021, Pezinok

29.9.2021, 11:30 - 30.9.2021 | Palace Art Hotel Pezinok, Mladoboleslavská 5, Pezinok
5. ročník konferencie organizovanej Zväzom elektrotechnického priemyslu SR. Čo znamená zmena 2.0. Premeňme nevýhody na nové príležitosti.
Konferencia ELKON 2021, Pezinok

   

Ponuka tém konferencie je aj tento rok pestrá a reagujeme ňou na zmeny, ktoré do oblasti podnikania a zamestnávania ľudí priniesol posledný rok.

Ako ešte efektívnejšie manažovať ľudí a seba ako lídra, aké zmeny na trhu práce nastali v ostatných mesiacoch a dopyt po akých zručnostiach zamestnancov urýchlili? Prečo je dôležitý nový prístup v riadení tímu? A ako podporiť v dobrých i horších časoch zdravú ekonomickú históriu firmy?

Pozvanie do programu prijali inšpiratívni spíkri: vám už dobre známa EGOkoučka Andrea Vadkerti, výkonná riaditeľka spoločnosti Profesia Ivana Molnárová, ale aj odborník na rozvoj podnikania našej členskej spoločnosti nebotra Igor Čajko a český hosť Pavel Křepelka zo spoločnosti Scale Up Impact, ktorý sa s nami podelí o praxou overené nástroje a štyri hlavné oblasti rozhodovania pre budovanie úspešnej firmy, vrátane tzv. Rockefellerových návykov.

Konferencia ELKON je každoročne zameraná i na prehlbovanie spolupráce a nadväzovanie kontaktov. Možnosti partnerstva nájdete, v prípade záujmu, v prílohe mailu. Súčasťou bude aj spoločenský večer.

Veríme, že Vás koncept tohtoročnej konferencie ELKON zaujal a stanete sa jej spokojným účastníkom či partnerom. Podrobnejšie informácie o konferencii, programe a registrácii nájdete v prílohe mailu alebo na webe Zväzu elektrotechnického priemyslu SR. Pre prihlásenie môžete využiť aj registračný formulár.