Optické rozpoznávanie znakov - OCR, webinár

13.4.2021, 10:00 - 13.4.2021 | online
Dokážu vaše stroje načítať údaje? Alebo je to manuálny proces? Spoločnosť Balluff má pre vás inováciu, ktorá za vás bezchybne urobí všetku prácu! Zoznámte sa s OCR - súborom nástrojov na optické rozpoznávanie znakov.
Optické rozpoznávanie znakov - OCR, webinár

   

Zabudnite na chyby a časovo náročné overovanie dátumov spotreby, čísel výrobkov alebo výrobných dávok. Vďaka skenovaciemu zariadeniu OCR automatizujete proces čítania, kontroly a digitalizácie. Eliminujte výrobky, ktoré nespĺňajú požiadavky, zameraním na spoľahlivú kontrolu kvality. Znížte počet sťažností, ktoré vedú k finančným stratám a majú negatívny vplyv na imidž vašej spoločnosti, na minimum. Chcete vedieť viac? Zúčastnite sa bezplatných WEBINEROV s našim odborníkom!

Dušan Korgo - toto sú jeho slová: „Priemyselná automatizácia pre mňa nie je iba povolanie, ale hlavne vášeň. Návrh a uvedenie do prevádzky automatizačných systémov ma napĺňa uspokojením, ale najviac som spokojný s podporou tohto typu úloh a školení. " Dušan Korgo je technik technickej podpory a aplikácií v tíme Balluff. Vyvíja sa už viac ako 5 rokov a zaoberá sa okrem iného vedením školení v oblasti IO-Link, RFID, PLC, priemyselných sietí

Čo sa dozviete počas webinára:

  • Aký je vplyv manuálneho riadenia, jeho absencie alebo chybného riešenia na efektívnosť výroby.
  • Aké požiadavky musí spĺňať výrobný závod, aby sa do neho mohlo implementovať OCR?
  • Aký nástroj flexibility ovplyvní váš vzťah so zákazníkmi.
  • Prečo je spoľahlivá kontrola kvality najlepším spôsobom, ako zvýšiť efektívnosť spoločnosti.

Viac informácií a registrácia