Ples Zväzu elektrotechnického priemyslu SR

18.1.2020, 19:00 | Hotel DoubleTree by Hilton, Bratislava
Blíži sa večer elektrotechnikov, energetikov a informatikov. Zväz elektrotechnického priemyslu Slovenskej republiky vás srdečne pozýva na 6. ročník plesu ZEP SR, ktorý sa uskutoční 18. januára 2020 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave.

Ples o 19.00 hod. slávnostne otvorí svojím vystúpením speváčka Martina Schindlerová. Celý večer bude moderovať Milan Junior Zimnýkoval. Tanečnými kolami hostí prevedie známa slovenská kapela EXIL a video DJ. Príjemným spestrením večera bude vystúpenie známych tanečníkov z Old School Brothers. Novinkou je rozšírenie priestorov o rumový a cigarový bar vo vyhrievanom stane na terase hotela. K dispozícii budú aj bary s miešanými drinkami a rozličnými druhmi alkoholu aj nealkoholických nápojov. O bezplatný odvoz hostí v rámci Bratislavy sa postarajú luxusné limuzíny.

Každoročne sa na plese zabáva takmer 300 hostí, ktorí si okrem zábavy nájdu čas aj na budovanie obchodných vzťahov či hľadanie možností spolupráce. Veríme, že sa k nim pridáte i vy a nenecháte si ujsť slávnostnú, no zároveň veľmi priateľskú atmosféru, ktorá vládne na plese každý rok. Rezerváciu vstupeniek a ubytovania v hoteli za zvýhodnenú cenu nájdete na www.zep.sk/ples2020. Kontaktovať nás môžete mailom zep@zep.sk  alebo telefonicky +421 905 476 963.

Príďte si s nami zaplesať a zažite atmosféru plnú noblesy a elegancie.

www.zep.sk