SlovakiaTech Fórum - Expo 2023, Košice

19.9.2023 - 20.9.2023 | Kulturpark Košice, Kukučínova 2
5. ročník najväčšej technologickej konferencie + Expo na Slovensku. 2 dni, 3 pódiá a viac ako 100 spíkrov! Témou SlovakiaTech 2023 sú „UMELÁ INTELIGENCIA, ZELENÉ TECHNOLÓGIE A KYBERNETICKÁ BEZPEČNOSŤ.“
SlovakiaTech Fórum - Expo 2023, Košice

   
SLOVAKIATECH FORUM - EXPO KOŠICE 2023 je medzinárodná odborná konferencia a prezentačný veľtrh firiem so zameraním na vedu, výskum a inovácie v priemysle a priemyselných technológiách, energetike, doprave a logistike, vzdelávaní a v oblasti životného prostredia. Zároveň ide aj o jedinečnú možnosť prezentácie vedeckého a inovačného potenciálu slovenských technologických firiem v kontexte ich zahraničných konkurentov.

Počas 2 dní sa na 3 pódiách vystrieda vyše 100 domácich a zahraničných spíkrov a v sekcii Expo aj niekoľko desiatok vystavovateľov.

Hlavné témy:

  • AI Everywhere/Umelá inteligencia okolo nás (zdravotná starostlivosť, vzdelávanie a pracovné miesta, výroba a maloobchod, kreativita a spoločnosť, výzvy a obmedzenia)

  • Green Tech/Zelené technológie (pokročilé jadrové technológie, obnoviteľná energia a skladovanie, trvalo udržateľná doprava, zelený vodík, znižovanie emisií a odpadu)

  • Trust Tech/Bezpečnosť v technológiách (kybernetická bezpečnosť, hacking, identita a súkromie, financie a blockchain, obranné technológie).

K sprievodným podujatiam SlovakiaTech 2023 bude patriť aj výstavná časť EXPO – Prezentácia výsledkov vedy a výskumu slovenských univerzít pod záštitou hlavného partnera SlovakiaTech – CVTI SR; Expozície slovenských inovatívnych a technologických firiem, novinky v oblasti startupov, workshopy, hackathon a ďalšie sprievodné aktivity.


Vstup je bezplatný, podmienkou je iba registrácia

Viac informácií nájdete na www.slovakiatech.sk