Slovenská kooperačná burza 2021, online

21.10.2021, 09:00 - 21.10.2021, 17:30 | online
NEPREHLIADNITE! Do 8.10. registrácia ZDARMA! Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pripravuje už 15. ročník networkingového podujatia, ktoré sa bude konať pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR a otvorí ho Richard Sulík, podpredseda vlády a minister hospodárstva SR. Téma podujatia: Moderný priemysel – Nové tempo technologického pokroku udržia len firmy s digitálnou podporou inovácií.
Slovenská kooperačná burza 2021, online


O úspechu firiem rozhodujú moderné metódy riadenia - automatizácia, zavádzanie robotov a umelej inteligencie do výrobných procesov a ekologizácia. Digitalizácia, vrátane digitálnych inovácií, výrazne urýchľujú tieto procesy. Ako a kam sa posunul vývoj v technológiách, v automatizácii, vo vývoji umelej inteligencie a robotiky? Ktoré technológie majú potenciál posunúť firmy do novej, ekologickej, inovatívnej a konkurencieschopnej kvality? Odpovede prinesú v moderovaných panelových diskusiách odborníci z priemyslu, vedci a zástupcovia štátnej správy.

Čakajú na Vás Vaši noví obchodní partneri, odborné panelové diskusie, proexportné konzultácie, projekty inovatívnych firiem a navyše jedinečná príležitosť zapojiť sa do dodávateľských reťazcov zahraničných firiem!

Registrujte sa už dnes, aby ste si mohli včas vybrať svojich nových partnerov na bilaterálne rokovania! Získate možnosť počas jedného dňa absolvovať niekoľko obchodných rokovaní s Vašimi potenciálnymi partnermi online a navyše je tu pre Vás SOURCING - možnosť zapojiť sa do dodávateľských reťazcov spoločností:

ADDITEQ s.r.o.,

PROCUREMENT PARTNER AG,

BMH TECHNOLOGY,

INKO21

PRODIGO


Nezmeškajte INDIVIDUÁLNE ONLINE KONZULTÁCIE na tieto témy:

Užitočné informácie pre slovenské firmy - podpora exportu 

Podnikateľské misie SARIO – úspešné príbehy slovenských firiem

Podpora transferu technológií - Prax pre univerzity, riešenia pre firmy

 

Tému podujatia - Moderný priemysel predstavia moderované panelové diskusie:

Inteligentné technológie v podnikových procesoch – cesta k inovačnej pružnosti 

Technologické a digitálne inovácie v online komunikácii so zákazníkmi 

Inteligentné riešenia vo výskume a vývoji vodíkových inovácií 


Registrácia sa uzatvára už 8. októbra 2021!

REGISTRÁCIA

Program a viac informácií na stránke podujatia

Kontakt: matchmaking@sario.sk