Stretnutie elektrotechnikov južného Slovenska 2019, Patince

26.11.2019 | Wellness hotel Patince
Spoločnosť Elektro Management a generálny partner konferencie Tracon Slovakia vás pozývajú na jubilejné X. Stretnutie elektrotechnikov južného Slovenska, ktoré sa uskutoční uskutoční v najjužnejšej slovenskej obci v Patinciach.

Program konferencie:

  • Aké sú nedostatky pri výrobe rozvádzačov v súčasnosti z pohľadu súdneho znalca? (Ing. Ján Meravý, súdny znalec)
  • Engineering Base a schéma rozmiestnenia rozvádzača (p. Matúš Babinec, Technodat Elektro s.r.o.)
  • Regulácia intenzity LED svietidiel a svetelných zdrojov v bytových objektoch a priemyselných halách (Ing. Štefan Bucz, PhD., Tracon Slovakia s.r.o.)
  • Ochrana fotovoltických zdrojov pred bleskom a prepätím a ochrana dátových/riadiacich vedení pred indukovaným prepätím v moderných riadiacich systémoch (Ing. Jozef Daňo, OBO Bettermann s.r.o.)
  • Elektrické podlahové vykurovanie a ochranné systémy s vykurovacími káblami značky teplá podlaha (Ing. Vratko Mikuláš, MBA, ANOS s.r.o. - teplá podlaha)
  • Bezpečnosť elektrických zariadení od návrhu cez realizáciu až po uvedenie do prevádzky OP a OS, alebo Uvedením zariadenia do prevádzky to z pohľadu bezpečnostných požiadaviek nekončí (p. Radoslav Rieger, revízny technik EZ-E2A)

Počas prestávok bude k dispozícii výstava dvadsiatky domácich a zahraničných výrobcov a distribútorov meracích prístrojov, el. prvkov a zariadení.

Podrobný program nájdete na www.elektromanagement.sk.

Vstupenku na konferenciu získate tu.

Elektro Management, s.r.o.
Dlhá 107, 949 01 Nitra

Moderné technológie zvyšujú efektívnosť využitia OZE

Celosvetový prechod na obnoviteľné zdroje energie je nielen trendom očakávaným, ale aj nevyhnutným. Očakávaným z toho dôvodu, že...
Radoslav Štompf

IIoT môže pomôcť vodným elektrárňam pri riešení aktuálnych výziev

Tento rok sa na svete postaví menej zariadení vyrábajúcich elektrickú energiu z obnoviteľných zdrojov (OZE) ako v minulom roku. Vyplýva to...
Anton Gérer

Dáta – základ riadenia a zlepšovania

V istom slovenskom filme odznela veta „nemáš chlopa, nemáš pravdy“, teraz by som to s ohľadom na tému zlepšovania riadenia firiem pozmenil...
Milan Čuj

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Júl 2020 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
RSS | iCal

Videá

No video
No video