Stretnutie elektrotechnikov južného Slovenska 2019, Patince

26.11.2019 | Wellness hotel Patince
Spoločnosť Elektro Management a generálny partner konferencie Tracon Slovakia vás pozývajú na jubilejné X. Stretnutie elektrotechnikov južného Slovenska, ktoré sa uskutoční uskutoční v najjužnejšej slovenskej obci v Patinciach.

Program konferencie:

  • Aké sú nedostatky pri výrobe rozvádzačov v súčasnosti z pohľadu súdneho znalca? (Ing. Ján Meravý, súdny znalec)
  • Engineering Base a schéma rozmiestnenia rozvádzača (p. Matúš Babinec, Technodat Elektro s.r.o.)
  • Regulácia intenzity LED svietidiel a svetelných zdrojov v bytových objektoch a priemyselných halách (Ing. Štefan Bucz, PhD., Tracon Slovakia s.r.o.)
  • Ochrana fotovoltických zdrojov pred bleskom a prepätím a ochrana dátových/riadiacich vedení pred indukovaným prepätím v moderných riadiacich systémoch (Ing. Jozef Daňo, OBO Bettermann s.r.o.)
  • Elektrické podlahové vykurovanie a ochranné systémy s vykurovacími káblami značky teplá podlaha (Ing. Vratko Mikuláš, MBA, ANOS s.r.o. - teplá podlaha)
  • Bezpečnosť elektrických zariadení od návrhu cez realizáciu až po uvedenie do prevádzky OP a OS, alebo Uvedením zariadenia do prevádzky to z pohľadu bezpečnostných požiadaviek nekončí (p. Radoslav Rieger, revízny technik EZ-E2A)

Počas prestávok bude k dispozícii výstava dvadsiatky domácich a zahraničných výrobcov a distribútorov meracích prístrojov, el. prvkov a zariadení.

Podrobný program nájdete na www.elektromanagement.sk.

Vstupenku na konferenciu získate tu.

Elektro Management, s.r.o.
Dlhá 107, 949 01 Nitra

Rozdávajme radosť

Obloha pokrytá sivými mrakmi a do daždivého počasia nebolo hodno ani psa vyhnať. Taký bol koniec novembra, keď som písal tieto riadky. Vo...
Anton Gérer

Môžeme si za nižšiu kvalitu dodávaných služieb a materiálov sami?

Pomerne často sa na Slovensku, ale aj v zahraničí stretávam s prípadmi, keď cena služby alebo materiálu rozhoduje. Napriek tomu, že všetci...
Gabriel Zsilinszki

Operatíva a stratégia

Operatíva nás zamestnáva každý deň, stratégia nás orientuje na budúce ciele. V operatíve riešime naliehavé veci, v stratégií dôležité. Tlak...
Ján Košturiak
NEWMATEC2020
Reklama

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac December 2019 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
RSS | iCal