Využitie strojového videnia je historicky možné nájsť v širokej škále priemyselných odvetví, ako sú automobilový priemysel, výroba súčiastok pre hutnícky priemysel, ťažký priemysel, plastikársky priemysel, elektrotechnický priemysel, výroba waferov, polovodičov a výmenníkov tepla. Vďaka spojeniu špičkových komponentov a expertných tímov sa nám darí zefektívniť oblasti ako potravinárstvo, rôznorodé detekcie povrchových chýb (prípadne veľmi detailná detekcia chýb), stavebníctvo, mobilné mapovanie, a dokonca archeológia či marketing.

Ako spoločnosť ATEsystem ponúkame špičkové riešenia na mieru potrebám našich zákazníkov. Naše riešenia môžu zahŕňať nielen samotnú technológiu strojového videnia, ale aj využitie umelej inteligencie, čo nám umožňuje prispôsobiť projekty aj na veľmi špecifické kritériá. Našim zákazníkom prinášame výhody ako zvýšenie produktivity, zníženie chybovosti, zlepšenie kvality a zvýšenie bezpečnosti práce. Tieto kritériá sme vďaka dekáde skúseností vyhodnotili ako kľúčové pre úspešnosť podnikov a úspešný boj s konkurenciou.

Pozrite si video >>

    
Našim cieľom je vyhovieť špecifickým potrebám a dosiahnuť maximálnu efektivitu a produktivitu výrobných a kontrolných procesov. Úspešnou implementáciou by však prechod do modernejšej podoby vašej výroby nemal skončiť, preto s vami zostaneme v kontakte a naďalej vám budeme poskytovať technickú podporu. Vlastný tím zabezpečujúci vizuálne kontroly môže u nás absolvovať špecializované školenie. Vašim zamestnancom budú zadarmo ponúkané výpožičky najmodernejších technológií, aby bol zaistený váš konkurenčný náskok.

Pokiaľ vás naše služby zaujali, neváhajte nás kontaktovať s akýmkoľvek dotazom, prípadne sa môžete registrovať na našom e-shope.