AMTEK, spol. s r. o., spoľahlivý partner na vývoj a výrobu strojných a elektrotechnických zariadení

Svojich obchodných partnerov sprevádza tempom vytrvalostného bežca. Podáva pomocnú ruku svojich špecialistov na riešenie náročných technických problémov. Za 20 rokov svojej existencie si AMTEK získal dôveru našej odbornej verejnosti, mnoho priaznivcov a spokojných zákazníkov medzi výrobcami elektronických prístrojov, strojov a zariadení z mnohých ďalších priemyselných odvetví.
AMTEK, spol. s r. o., spoľahlivý partner na vývoj a výrobu strojných a elektrotechnických zariadení

Filozofiou spoločnosti je nadštandardná technická podpora zákazníkov, zabezpečovaná prostredníctvom vyškolených odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti vývoja a výroby priemyselných zariadení. AMTEK ako autorizovaný partner svetových výrobcov (napríklad di-soric, DATALOGIC, EUCHNER, FUJI ELECTRIC, MAYTEC, ANALOG DEVICES, TDK-Lamda, TRACO POWER) má priamy prístup k ich najnovším technickým a obchodným informáciám.

Inovačné úsilie ich vývojových centier produkuje každoročne novinky v sortimente, ktoré AMTEK prezentuje svojim zákazníkom pri osobnom kontakte a tiež na odborných seminároch, v médiách a na špecializovaných výstavách. Najbližšou výbornou príležitosťou na stretnutie s obchodnými partnermi je veľtrh AMPER 2014 v Brne, kde určite nebudú chýbať novinky z celého portfólia spoločnosti AMTEK, spol. s r. o.

di-soric rozšíril svoju novú sériu kapacitných snímačov priblíženia KDCT

Už dnes sú dostupné kapacitné snímače priblíženia KDCT 12... v puzdre M12 a KDCT 08... v puzdre M8. Sú zabudované v odolnom puzdre z nehrdzavejúcej ocele a určené na montáž s úplným zapustením puzdra (flush). Detegujú takmer všetky materiály v kvapalnom, práškovom alebo pevnom stave, elektricky vodivé alebo nevodivé, umiestnené v nádobách alebo za obalom. Jediným tlačidlom TEACH alebo cez externý signál možno jednoducho a rýchlo nastaviť požadovanú citlivosť snímača v pracovnom rozsahu 0,1 až 6 mm, ako aj prepínať funkciu výstupu NO/NC. Variabilná hysteréza zlepšuje spínaciu charakteristiku kapacitného spínača. Na obrázku ( Obr. 1a, 1b ) je znázornená aplikácia, kde kapacitný snímač kontroluje správnosť plnenia tovaru do nepriehľadného kartónového obalu.

Laserová pásová vidlicová meracia závora di-soric LLGT081

Meranie s vysokým rozlíšením až 20 μm a meracím rozsahom do 25 mm môže byť použité na detekciu a analýzu aj veľmi malej rozmerovej odchýlky. Špeciálna optika premieta jemný paralelný laserový lúč na riadkový CMOS senzor s vysokým rozlíšením. Konštrukčné riešenie v tvare vidličky eliminuje nutnosť zložitého nastavovania vysielača k prijímaču. V prípade merania menších odchýlok možno rozsah merania znížiť až o 20 %. Tým sa výrazne zvýši odchýlka signálu analógového výstupu pri zachovaní konštantnej rozmerovej zmeny v testovanom objekte. Nastavenie meracieho rozsahu aj prepínanie typu výstupu sa vykonáva pomocou dvoch tlačidiel TEACH alebo na diaľku cez externý signál. Na obrázku ( Obr. 2a, 2b ) je znázornená aplikácia, kde sa na základe merania priemeru nástroja vykonáva jeho selekcia. Snímač má nastavené dva výstupy tak, aby výstup A bol aktívny pri veľkosti meraného objektu s priemerom 5 mm ± 0,5 mm a výstup B bol aktívny pri veľkosti objektu s priemerom 15 mm ± 0,5 mm. Stav signálov na výstupoch A a B sa využíva pri výbere nástroja alebo triedení požadovaných objektov, podľa konkrétnej aplikácie.

Zásadami spoločnosti AMTEK, spol. s r. o., sú:

  • poskytovať stálu technickú podporu založenú na hlbokej znalosti produktu,
  • dlhodobý spoľahlivý vzťah s klientmi, 
  • umožniť zákazníkom náskok pred konkurenciou!

Prehľad zastupovaných spoločností a stručná charakteristika ich produktov 

Pozývame vás na expozíciu firmy AMTEK, spol. s r. o., na veľtrhu AMPER 2014 v Brne, hala V, stánok V2.14. v dňoch 18. - 21.3. 2014. Pre prvých 20 vážnych záujemcov čaká voľná vstupenka (voucher) a malé občerstvenie. Neváhajte a napíšte na adresu amtek@amtek.cz , do predmetu, prosím, uveďte „voucher“. Tešíme sa na vašu návštevu.

 

AMTEK, spol. s r.o.
Vídeňská 125 619 00 Brno, ČR
Tel.: +420 547 125 555
amtek@amtek.cz
www.amtek.cz

zastúpenie na Slovensku:

Ing. Dušan Hlávka
Tel.: +421 911 205556
dusan.hlavka@amtek.cz