Existuje sedem dôvodov, prečo si firmy po celom svete vyberajú spoločnosť Brady ako partnera pri implementácii alebo zlepšovaní systému Lockout/Tagout

1. Najlepšie postupy blokovania vo svojej triede

Tlačí vás čas pri tvorbe vlastných bezpečných procedúr pre Lockout/Tagout? Obráťte sa na bezpečnostného špecialistu spoločnosti Brady, ktorý identifikuje všetky miesta izolácie energie strojov, navrhne špičkové riešenie pre Lockout/Tagout pre každý stroj doplnené fotografiami a založené na osvedčených postupoch z celého sveta a predloží vám ho na schválenie.

2. Optimálne riadenie procedúr

Proces spravovania, tvorby, aktualizácie, kontroly, škálovania a vizuálnej komunikácie o procedúrach pre Lockout môže byť otázkou niekoľkých kliknutí.

3. Blokujte prístup k ľubovoľnému ovládaču energie

Dočasne zablokujte prístup k ventilom, tlačidlám, poistkám a všetkým miestam izolácie energií s naším kompletným sortimentom špecializovaných zariadení na Lockout/Tagout.

4. Najlepšie bezpečnostné zámky na svete

Účinne zabezpečte zariadenie v izolovanom stave počas údržby s našimi jedinečnými zámkami SafeKey, ktoré poskytujú o 700 % viac možností kombinácie kľúčov a zámkov pre prepracované programy pre Lockout pripravené na budúcnosť.

5. Spoľahlivo označte každý bod blokovania

Jednoducho informujte o prebiehajúcich údržbových zásahoch so spoľahlivými visačkami pre Lockout/Tagout, ktoré vám vieme dodať, alebo si ich môžete hravo vytvoriť sami vo vlastnej réžii pomocou našich tlačiarní bezpečnostných štítkov.

6. Praktické blokovania

So širokou škálou nášho šikovného príslušenstva bude vaše riešenie pre Lockout/Tagout ešte praktickejšie a efektívnejšie.

7. Jednoduchá distribúcia nástrojov na Lockout

Zvýraznite správne riešenia pre konkrétne blokovanie a podporte vrátenie nástrojov na svoje miesto s našimi na mieru vytvorenými tabuľami s obrysmi nástrojov.

Spoznajte kompletné riešenie pre Lockout/Tagout od Brady

Šikovná príručka Lockout/Tagout

Inšpirujte sa našou bezplatnou príručkou o najlepších praktikách implementácie systému Lockout/Tagout. Keď je systém správne nastavený, dokáže počas výkonu servisných zásahov zamedziť ohrozeniu z pohyblivých častí stroja alebo predčasnému spusteniu energie. Táto príručka vám poslúži ako návod na zavádzanie systému Lockout/Tagout do prevádzky alebo, ak už takýto systém máte, pomôže vám ho vylepšiť vďaka dlhoročným a celosvetovým skúsenostiam v oblasti Lockout/Tagout firmy Brady.

Stiahnite si zadarmo sprievodcu systémom Lockout/Tagout