Objavte skrytú inteligenciu

Globálne megatrendy sú mimoriadne dôležitými faktormi pri prekonávaní výziev počas stále rastúcej industrializácie. Medzi tieto megatrendy sa radí zmena klímy, urbanizácia, dodávky energie, elektrifikácia a digitalizácia. Inteligentné frekvenčné meniče patria medzi najdôležitejšie komponenty, ktoré má priemysel k dispozícii pre dosiahnutie optimálneho využitia vzácnych zdrojov a zároveň s cieľom šetrnej obnovy klímy.

Preto na veľtrhu SPS 2019 v Norimbergu predstaví spoločnosť Danfoss Drives svoje nové riešenia a koncepty, ako môžu operátori a výrobcovia zariadení flexibilne a ľahko integrovať inteligentné frekvenčné meniče do svojich príslušných automatizačných systémov. Dôležitým zameraním riešenia je zvýšenie produktivity, dostupnosti a energetickej účinnosti.

Vzdialené monitorovanie - získajte úplný prehľad o vašom systéme

Návštevníci stánku spoločnosti Danfoss Drives sa naučia, ako minimalizovať náklady a riziká pomocou služieb DrivePro®. Tieto služby zahŕňajú okrem iného nové funkcie pre preventívnu a prediktívnu údržbu. Okrem toho ponúka Danfoss kompletný a okamžitý prehľad frekvenčných meničov v danom systéme pomocou vzdialeného monitorovania, pričom sú prehľadne prezentované všetky údaje týkajúce sa aplikácie. To umožňuje operátorom ovládať ich zariadenie alebo jednotlivé strojové systémy v reálnom čase.

Softvérové nástroje Danfoss - podporujú vás po celú dobu životnosti meniča

Pre každodennú prácu potrebujú konštruktéri, nákupcovia a odborníci na údržbu rýchly a jednoduchý prístup k rôznym informáciám o svojich pohonoch. Inteligentné softvérové nástroje spoločnosti Danfoss vám môžu pomôcť pri plánovaní projektov, objednávaní, uvádzaní do prevádzky, údržbe a diagnostike. Tieto nástroje tieto úlohy zjednodušujú a zrýchľujú a zefektívňujú ich vykonávanie. Presne zistite, aké ľahké je použitie týchto nástrojov, a to návštevou stánku, kde je sada softvérových nástrojov, MyDrive® Suite, testovaná, aby ju mohli návštevníci preskúmať.

Vyššia účinnosť - skladovanie energie v priemyselných závodoch

Inteligentné skladovanie a využitie energie je v priemyselných aplikáciách čoraz dôležitejšia. Pripojte sa ku konverzácii so špecialistami spoločnosti Danfoss o tom, ako najmodernejšie hybridné riešenia môžu stabilizovať napájanie a znížiť náklady na energiu. Všetky riešenia prezentované na stánku aktívne podporujú vývoj a implementáciu Industry 4.0 a umožňujú tak riešenie problémov vo vzťahu k úlohám, ktoré vychádzajú z megatrendov zajtrajška.