Iba dva týždne po digitálnom veľtrhu Hannover Messe príde tá chvíľa – EPLAN otvorí brány svojej najväčšej digitálnej akcie roka. Virtuálny veľtrh EPLAN, celosvetovo zavedený formát, sa bude konať už šiestykrát a predstaví nový, čistý dizajn a množstvo tematických rozšírení pre vedúcich pracovníkov aj používateľov. „Po úspechu minulých rokov rozširujeme Virtuálny veľtrh EPLAN tak, aby naplnil celé dva dni naprieč časovými pásmami,“ hovorí výkonný riaditeľ EPLAN Software & Service Haluk Menderes. Má to jednoduchý dôvod: treba uchopiť viac tém a záujem návštevníkov rastie. Takmer o 20 % vyšší počet účastníkov z viac ako 70 krajín v roku 2020 dokazuje dôležitosť tejto veľkej virtuálnej udalosti celkom jasne!

Vedúci pracovníci a používatelia – ten pravý program pre každého

Špičkové diskusie na manažérskej úrovni o ekosystéme pre priemyselnú automatizáciu, potenciál riadiacich systémov a konštrukcia rozvádzačov či problematika väzieb medzi softvérovými nástrojmi CAE a vývojovými prostrediami (Roundtrip Engineering) – to je len niekoľko tém z tohtoročného pestrého programu. Doplnia ich nové živé rozhovory o priemyselnom manažmente, ale aj z oblasti automobilového priemyslu, energetiky, automatizácie technických zariadení budov, námornej dopravy a procesnej výroby.

Pripravujeme šesť rôznych živých ukážok k softvérovým témam na každý deň a odborníci vám poskytnú praktické informácie o inováciách platformy EPLAN. Na programe sú aj príležitosti nových cloudových služieb v rámci EPLAN ePulse a zvyšovanie efektivity inžinierskej práce pri konštrukcii rozvádzačov riadiacej techniky a napájania. A v neposlednom rade – môžete sa aj pobaviť v rôznych online hrách, kde si (virtuálne) zasúťažíte o ceny zahŕňajúce tri online školenia na tému aktualizácie platformy EPLAN.

Tentoraz sa s vlastnými prezentáciami predstavia aj partneri

Novinkou bude komunitná zóna, ktorá ponúka všetkým spoločnostiam zapojeným do programu EPLAN Partner Network možnosť vlastnej prezentácie. Vznikne tak malý veľtrh vnútri celého virtuálneho veľtrhu. Nespočítateľné množstvo príležitostí pre networking je ďalším dôvodom účasti: živý chat, teraz vrátane videochatu 1 : 1, dáva vám i ostatným záujemcom z celého sveta šancu pohovoriť si vo virtuálnom priestore o obchodoch a vymieniť si nápady cez hranice štátov.

Bezplatná registrácia