Od solídnej základnej funkcionality po enormnú rôznorodosť funkcií

Vypínače od spoločnosti Murrelektronik sú k dispozícii v rozsiahlom portfóliu. Nespravované sieťové prepínače solídne pokrývajú základné funkcionality vo výhodnom pomere ceny a výkonu, varianty ako spravované sieťové prepínače PROFINET poskytujú maximálny funkčný rozsah.

  • Optimalizácia flexibility v kábeláži a redukcia komplexnosti inštalačných riešení
  • Jednoduché nahliadania do komunikácie a nekomplikované pripojenie na sieťové analyzačné nástroje alebo na integrovaný webový server
  • Premiestnenie prepojovacej roviny do poľa a redukcia miesta v rozvádzači umožnené kompaktnými a robustnými variantmi IP67

XELITY®

Sieťové prepínače nového konštrukčného radu Xelity® sa vyvíjajú a vyrábajú v Nemecku, a predsa sú cenovo výhodné. Vo svojom kompletnom rozsahu bude rodina zahŕňať nespravované a spravované sieťové prepínače. Tieto veľmi kompaktne konštruované sieťové prepínače budú vybavené so 4, 6, 8, 16 alebo 24 portami. Čoskoro budú prístroje variantu „nespravované“ k dispozícii so 4, 6 a 8 portami RJ45. Vzhľadovo budú všetky sieťové prepínače rovnaké. Push-In svorky na elektrické pripojenie zjednodušujú kabeláž jednotlivých prepínačov. Tieto svorky sú rezistentné voči elektromagnetickým vplyvom. Sieťové prepínače kladú prioritu na protokoly PROFINET a uprednostňujú preto dáta Profi Net pred ethernetovými dátami. Je daná možnosť prenosu dátových paketov až do 100 Mbit/s. Použitie je možné v širokom teplotnom rozsahu od -25 do +60 °C. Certifikácia UL umožňuje používanie po celom svete.

Sieťové prepínačše XENTERRA

S obzvlášť kompaktnými prepínačmi konštrukčného radu Xenterra rozširuje Murrelektronik svoje portfólio v sektore nespravovaných sieťových prepínačov. Ich markantným znakom je plochý a robustný konštrukčný tvar. Xenterra sú dostupné vo variantoch s 5, 8 alebo 16 portami. V závislosti od počtu požadovaných zásuvných miest je možné zvoliť prepínač, ktorý je optimálne vhodný pre danú aplikáciu. Montáž sa dá vykonať pomocou montážnej lišty, sieťové prepínače sa však dajú namontovať aj priamo na stenu – to je popri konštrukčnej veľkosti ďalší zásadný faktor z hľadiska nízkej priestorovej náročnosti. Prenosová rýchlosť činí pri všetkých sieťových prepínačoch Xenterra 100 Mbit/s.

Kompletné portfólio ethernetových konektorov

Spoločnosť Murrelektronik je špecialistom na pripájacie vedenia a ponúka široký sortiment vedení na kábeláž ethernetových systémov:

  • z kancelárskeho sveta do drsného priemyselného poľa: riešenia pre aplikácie IP20 (RJ45) a aplikácie IP67 (M12)
  • do uhla tvarované varianty IP20 pre remeselne elegantné a priestorovo úsporné inštalácie
  • vopred štandardne vyhotovené káble v ľubovoľných dĺžkach a v každom variante, už od počtu kusov jeden
  • dodatočná flexibilita vďaka káblom, ktoré si môžete sami prispôsobiť na príslušnú dĺžku
  •  360° plné tienenie pre bezpečnosť dátového prenosu

Ďalšia výnimočná prednosť: Gigabitové káble s kódovaním X prenášajú až 10 GBit/s a zabezpečujú tak priepustnosť dát s maximálnou rýchlosťou.