Vďaka elegantnému a nenápadnému dizajnu sa hladko integrujú do architektúry interiéru. Pri zatvorenom vyklápacom veku je vidno len kvalitný povrch z čistej ušľachtilej ocele alebo masívnej mosadze. Vďaka stabilnej konštrukcii sú prístrojové jednotky a nadstavce navyše odolné proti každodennému namáhaniu v obytných, kancelárskych a administratívnych priestoroch.

Priviesť káble a vedenia je veľmi jednoduché. K prvkom UDHOME sa jednoducho vedú mazaninou v bežných inštalačných rúrkach. Pomocou dobre prístupných nivelačných podpier možno vrchné diely prístrojových jednotiek a nadstavcov bez problémov nastaviť na hornú hranu podlahovej krytiny. Vďaka voliteľnému prvku na zväčšenie výšky je možnosť prispôsobiť sa aj podlahám s vyššou konštrukciou.

Vzhľadom na rozmanité možnosti osadenia a podlahovej krytiny so suchou údržbou predstavujú ideálne riešenie prístrojové nadstavce UDHOME4 a UDHOME9. Prístrojové jednotky UDHOME2 s rozmermi 125 × 125 mm kombinujú elegantný vzhľad so špičkovou funkčnosťou. Produktový rad ponúka riešenia pre podlahy so suchou aj mokrou údržbou.

Rad UDHOME2 je k dispozícii v troch vyhotoveniach: s krytom z ušľachtilej ocele, výrezom na podlahovú krytinu a s tubusom. Prístrojová jednotka s tubusom je vďaka krytiu IP65 vhodná aj na použitie v dutých a mazaninových podlahách s mokrou údržbou. Vrchný diel možno na hornú hranu podlahovej krytiny nastaviť pomocou štyroch nivelačných podpier. V prípade vyšších podlahových nadstavieb je možnosť namontovať diel na zväčšenie výšky, ktorý rozsah nivelácie zväčšuje o ďalších 10 – 60 mm. Súčasťou je aj dvojitá zásuvka s ochranným kontaktom. Pomocou montážnych nosičov možno nainštalovať až dve modulárne dátové zásuvky. Osem prívodných otvorov (M25) umožňuje ľahké napojenie pomocou flexibilných inštalačných rúrok.

Dizajnovo vydarená jednotka UDHOME4 sa dokonale prispôsobí prepracovanému interiéru miestností. Vidno z nej len jednoduchú kovovú hranu a šnúrový vývod. Prístrojový nadstavec je k dispozícii vo vyhotovení z ušľachtilej ocele alebo mosadze. Jednotku UDHOME4 možno flexibilne osadiť šiestimi inštalačnými prístrojmi Modul 45 zo sortimentu napájacej, dátovej a multimediálnej techniky. Zabudovaná jednotka disponuje nivelačným rozsahom do 30 mm a možno ju nastaviť na úroveň hotovej podlahy.

UDHOME9 je najväčšia prístrojová jednotka z radu UDHOME. Kombinuje decentný dizajn s rozmanitými možnosťami využitia. K dispozícii je rovnako vo vyhotovení z ušľachtilej ocele alebo z mosadze. Možno ju flexibilne osadiť dvanástimi inštalačnými prístrojmi Modul 45 zo sortimentu napájacej, dátovej a multimediálnej techniky.

Rad UDHOME možno flexibilne osadiť napájacou, dátovou a multimediálnou technikou. S cieľom maximálnej flexibility je k dispozícii mimoriadne rozsiahly program Modul 45. Pre jeho univerzálnosť je možnosť použiť prístroje aj iných výrobcov. Zásuvky, dátová a multimediálna technika Modul 45 sa jednoducho zaklapávajú bez použitia nástrojov, čo zrýchľuje a zjednodušuje vlastnú prácu. Vďaka jednotným montážnym rozmerom 45 × 45 mm a rozmanitej ponuke sortimentu (napr. prípojky HDMI, USB a audia) možno systém použiť v najrôznejších aplikáciách.

V milánskom Museo della Pieta je vystavené posledné, nedokončené majstrovské dielo Michelangela Buonarrotiho, socha Pieta Rondanini. Decentné a flexibilné napájanie inštalácií okolo slávnej sochy je realizované kompaktnou podlahovou jednotkou UDHOME a špeciálnym vyhotovením podlahových kanálov OKB značky OBO Bettermann.